OLCAY KILAVUZ: Başbuğumuza, Liderimize, 52 yıllık mazimize ihanet edip giden sizler mi bana töre öğreteceksiniz?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OLCAY KILAVUZ: Başbuğumuza, Liderimize, 52 yıllık mazimize ihanet edip giden sizler mi bana töre öğreteceksiniz?
MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ OLCAY KILAVUZ: Başbuğumuza, Liderimize, 52 yıllık mazimize ihanet edip giden sizler mi bana töre öğreteceksiniz? DEDİ VE BAKIN KOCAMAZ'A, İYİ PARTİLİLERE HİTABEN NELER YAZDI....

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ OLCAY KILAVUZ AŞAĞIDA Kİ TİVİTLERİ ATTI:

Ulan İp’li Müptezel @mdutarresmi   Başbuğumuza, Liderimize, 52 yıllık mazimize ihanet edip giden sizler mi bana töre öğreteceksiniz?

2.Mersin’de vatanımız,milletimiz, bayrağımız uğruna şehadet şerbeti içen ülkücü şehitlerimizi hiçe sayıp makam, mevki ve saygınlık kazandıran hareketi yok sayıp CHP’lilerle,Hdplilerle ittifak yapıp Mersin’i pkklılara peşkeş çeken sizler mi bana Mersin sevdasından bahsedeceksiniz?

3.Yol arkadaşına menfaatçilik uğruna ihanet eden sizler mi mertliğin, yiğitliğin, adam gibi adamlığın adı olan yörükleri temsil edeceksiniz? Yörüklerin kitabında ekmek yediği çanağa tükürmek yazmaz. Menfaatçilik yer almaz. Yörükler ne pahasına olursa da olsun kimseyi satmaz.

5.Şahsıma uzaklardan getirilen iması yapan şarlatan!

6.Ben Kayseriliyim! Şırnaklıyım! Siirtliyim! Yozgatlıyım! Edirneliyim! Karslıyım! Türk milletinin sinesinden doğan, Anadolu’nun bağrından çıkan, vatanına hizmete adanan, doğu batı, kuzey güney farketmez, millete hizmet nerede varsa oraya koşan ve koşacak olan bir Türk evladıyım.

7.Ben Niğdeli olmaktan onur ve gurur duyan, Mersin’in vekili olduğum için şeref bulan, Mersinimize ettiğim her hizmet için mutlu olan Türk milletinin vekiliyim.

@OlcayKilavuz adlı kişiye yanıt olarak

8. Asıl uzaklardan gelenler bu milleti tek vücut göremeyenlerdir. Asıl uzaklarda olanlar okyanus ötesinden talimat alanlardır. Asıl uzaklarda bulunanlar Hdp'yi Kürt siyasal hareketi sayan, terörist Demirtaş’la kahvaltı düşleyip Kandil’e çadır kuranlardır.

9.Siz bebek katilinin heykelini dikeceğiz diyen Selahattin Demirtaş ile yol yürümeye devam edin; bizler Türk vatanının ikbali ve istikbali uğruna Yüce Türk milletinin yanında olmaya devam edeceğiz.

10.Bana coğrafyanın sorunlarından uzak iması yapan müptezel!.. MHP’nin Mersin Milletvekili olduğumuz günden bu yana meclis konuşmaları, araştırma/soru önergeleri ve kanun teklifleri ile bu şehrin bu memleketin her sorununu dile getirip çözüme kavuşturma çabasında olduk.

11. Adım atmadık yer, ayak basmadık alan, elini sıkmadık insan bırakmadık. Görmek isteyen çalışmalarımıza baksın, görmek istemeyen de izansızlığında boğulsun. Şerefi kadar konuş desek ömür boyu susacak olanlar haddini ve hududunu aşmasın.

12.Gezdik, gördük, oturduk, konuştuk ve öğrendik ki bu coğrafyanın en büyük sorunu mazisini bilmeyen, koskoca bir şehri pkkya peşkeş çeken, nice insanı işinden ekmeğinden eden yeni yetme partinin yeni yetme siyasetçilerinin marifetleriymiş.

13.Şimdi herkes iyi bilsin ve duysun ki iki günlük geçmişleri üç kuruşluk haysiyetleri ile kimse irfandan bahsetmemelidir.

14.Güzel şehrimiz Mersinimiz birliğin, beraberliğin, huzurun, vatanseverliğin ve milletperverliğin şehridir. Bu şehrin ruhundan uzak olanların, bölücülüğü siyasi kıble yapanların şehrimiz üzerine konuşacak sözü yoktur.

15.İpçilerin, Hdplilerin Cennet şehrimiz Mersinimizin üzerinde oynadıkları oyunları ve operasyonları büyük bir dikkatle izliyoruz.

16.Sinsi sinsi yılanlık ve çıyanlık yapanlar, profesyonelce fitne tohumu saçanlar şahsımın Niğdeli olmasından dem vuranlar bir elin parmağını geçmez! Şerefsizce yaptığınız bölücü, yıkıcı, ayrıştırıcı faaliyetlerinizin sonu hüsrandır!

17.Rüzgar eken fırtına biçer! Oynadığınız tehlikeli oyunun farkına varın! Altından kalkamayacağınız işler yapmayın! Milletimizin tokadı sizi yerle yeksan edecektir. Kutlu davamızın ahı sizi toz gibi süpürecek tarihin çöplüğüne gönderecektir!..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Mersin Akdeniz de Ak PartiÖnceki Haber

Mersin Akdeniz de Ak Parti

AK PARTİLİ TURGAY AKYÜZ YAZDI, BAŞARIR MECLİSE TAŞIDISonraki Haber

AK PARTİLİ TURGAY AKYÜZ YAZDI, BAŞARIR M...

Başka haber bulunmuyor!