OYUN BOZAN ALİ BOZAN, SORDU...

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
OYUN BOZAN ALİ BOZAN, SORDU...
Bilindiği üzere Mersin'in Akdeniz Belediye Eşbaşkanları 23 Nisan etkinliğine katıldı; okul yönetimine soruşturma açılmıştı. DEM Parti Mersin Milletvekili Av. Ali Bozan, Akdeniz Belediyesi Eşbaşkanları Hoşyar Sarıyıldız ve Nuriye Arslan’ın, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Mersin’in Akdeniz ilçesinde bulunan Hatice Uluğ İlkokulu’nda açılan resim sergisine katıldıkları için okul yönetimi hakkında soruşturma başlatıldığı iddiası üzerine konuyu Meclis’e taşıdı. Bozan, “Kenti saran bu iddia için açıklama bekliyoruz” dedi.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Mersin Milletvekili Av. Ali Bozan, Meclis kürsüsünde konuya ilişkin şu sözleri söyledi:

“23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla Hatice Uluğ İlkokulunda başarılı bir öğrencinin bir resim sergisi açılıyor. Okul idaresi tarafından sergiye kent protokolü davet ediliyor. Kent protokolünden sadece Akdeniz Belediyesi Eşbaşkanları bu sergiye katılıyor ve çocukların coşkusuna ortak oluyor. Sonra ne mi oluyor? Bugün o okulun idarecileri ile ilgili soruşturma yürütüldüğünü duyuyoruz. Kenti bu iddia sarmış ve kentte herkes bu iddia ile ilgili bir cevap bekliyor. Şimdi mafyaların, çetelerin araştırılmasını istiyoruz ya; işte tam da mafya budur, tam da çeteleşme budur. Bugüne kadar bayrak üzerinden, İstiklal Marşı üzerinden her fırsatta partimizi terörize edenlerin gerçek yüzünü ortaya koyan budur. Tüm ülke kamuoyunu Mersin’de bu çirkinliğe fırsat açanlara, bu ülkenin huzurunu kaçırmaya çalışanlara, bir okul müdürünü görevden alma düşüncesi sefilliğine ulaşanlara karşı ses çıkarmaya davet ediyorum”.

 


Yerlikaya duyurdu: Bombalı saldırı hazırlığındaki IŞİD'li yakalandıÖnceki Haber

Yerlikaya duyurdu: Bombalı saldırı hazır...

EŞ BAŞKANLARDAN ORTAK “1 MAYIS” MESAJISonraki Haber

EŞ BAŞKANLARDAN ORTAK “1 MAYIS” MESAJI

Başka haber bulunmuyor!