RAUF AYDEMİR, HİÇBİR MHP'Lİ YÖNETİCİ GEÇMEMİŞTİR DEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
RAUF AYDEMİR, HİÇBİR MHP'Lİ YÖNETİCİ GEÇMEMİŞTİR DEDİ
MERSİN MHP ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR HİÇBİR MHP'Lİ YÖNETİCİ GEÇMEMİŞTİR DEDİ VE YAZDI. İŞTE O PAYLAŞIMI:

MERSİN MHP ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR, HİÇBİR MHP'Lİ YÖNETİCİ GEÇMEMİŞTİR DEDİ VE YAZDI. İŞTE O PAYLAŞIMI:

FİTNENİN ÖNDE GİDENİ "YENİÇAĞ" MEFKUTESİ MANŞET ATMIŞ "MHP NİN TÜM YÖNETİCİLERİ İP'E GEÇTİ!" 
BİLMİYORSAN SANA SUFLE VERİYORUM FİTNEÇAĞ ÖĞREN
"MERSİN DE BURHANETTİN KOCAMAZ IN ATADIĞI YÖNETİCİLER İP'E GEÇTİ"

Bir kere sayın Burhanettin Kocamaz hiçbir Ülkücü MHP yöneticisini kendine yönetici olarak atamaz.İstediği zaman istediği yere imza atmayanı yönetici yapmaz. En basit konularda dahi ona danışmadan inisiyatif kullanacak irade taşıyanı yönetici yapmaz."Reis bey Şu konuda yanlış yapıyorsunuz" diye ikaz edeni yönetici yapmaz. MHP teşkilatları ile hemhal olup onların dediklerini yapanları yönetici yapmaz.

Şimdi bu gerçekler ışığında ey Fitneçağ tetikçileri attığınız manşet yalandır,yanlıştır,sahtekarlıktır ve hatta Mersin Ülkücü Milliyetçi Harekete, sağduyulu insanlara alenen hakarettir.

MHP nin bütün yöneticileri yerli yerinde durmaktadır.Yayınlamış olduğunuz resimde ve üzerine yapıştırdığınız "TÜM YÖNETİCİLER" cümlesinde alenen ve taammüden ahlaki cinayet işlenmiştir ki FİTNEÇAĞ namınıza yakışmaktadır.

Evet ta başından beridir bahse konu resimdekilerin kahir çoğunluğu 25 yıl MHP ve Ülkücü Milliyetçi Hareketin emeklerini,alınterini hak ile yeksan eden sayın Burhanettin Kocamaz ın belirlediği şahsına özel yöneticilerdir.MHP ye hayatlarının son 10 yılında MHP ye zerre miskal emek vermemişlerdir.

TABİ BİRDE HABER KAYNAKLARINIZ VAR

Haddini bilen,adap ve edep sahibi bir tek insan mevzuu bahis yöneticilerin hiçbirisi için "MHP YÖNETİCİSİ" demez, diyemez. Bir insanın MHP ye yönetici olması için onun ilke,ülkü ve genel disiplin kurallarına harfiyyen uyması gerekir ki bunlarda bunu aramanız dahi abesle iştigal etmektir.

KALDI Kİ
O toplu resim içerisinde "Birlik Gülücüğü" dağıtanların yüreklerinden geçenleri de çok iyi biliriz.Birbirlerine HASIM derecesinde muarız olanların "ÇARESİZLİK İTTİFAKI" çerçevesinde verdikleri fotoğraftaki tebessümlere bakıp aldanmayın.SURATLARIN EKŞİMESİNE VE BİRBİRLERİNE YETMELERİNE ÇOK AZ KALDI.
Rauf Aydemir 
03 Ocak 2019
MERSİN


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MHP'li belediyenin tüm yöneticileri İYİ Parti'ye geçtiÖnceki Haber

MHP'li belediyenin tüm yöneticileri İYİ...

MHP İL ESKİ BAŞKANI RAUF AYDEMİR, KOCAMAZ'A AĞIR YÜKLENDİSonraki Haber

MHP İL ESKİ BAŞKANI RAUF AYDEMİR, KOCAMA...

Başka haber bulunmuyor!