Uzmanlar Uyarıyor: maske, mesafe ve hijyene dikkat

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uzmanlar Uyarıyor: maske, mesafe ve hijyene dikkat
Sevilen ve saygı duyulan Doktor UGURCAN ÜSTÜNDAĞ, koronavirüs günlerinde vatandaşları uyardı ve mutlak suretle MASKE- MESAFE- HİJYEN kuralına uyulmasını söyledi.

Dr. Uğurcan Üstündağ, "Koronavirüs sebebiyle çok sayıda insanımız kendisinde olan hastalıkları ihmal ediyor. Bunların başında organ yetmezliği var. Kronik rahatsızlıkları olanlarında ilaçları kullanırken mutlaka hekime danışması gerek. En büyük endişe daha fazla hasta olmak. Endişeye gerek yok. Panik yapmayın. ilaçlarınızı düzenli kullanın. Covid-19 sürecinde insanlarımız bilip bilmeden yada kulaktan dolma bilgilerle panik oluyorlar. Sağlık Bakanlığının açıkladığı kurallara uyun. Maske- Mesafe ve hijyen çok önemli. Zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayın. Kalabalıklardan kaçının. Kalabalık ortamlarda olmayın. Kış aylarına girdik. Grip olayları soğuk algınlıkları artacaktır. Bu nedenle bilinçsiz şekilde ilaç kullanmayın. Mutlaka hekime görünün" dedi. 

Bu arada sizlere daha iyi hizmet sunmak için Dr.Uğurcan Üstündağ yutube kanalı kurdu. İşte linki. Abone olmayı ihmal etmeyin: https://www.youtube.com/channel/UCmqVNoTC-ssq8ubIjozZaNw?fbclid=IwAR0J-eJk6GdTa5pdJgaxsM-6TyzX8YLlVl0sKPxoqGXsgInNvl-vIir7ki8


56 saat sürecek kısıtlamada neler serbest, kimler muaf ?Önceki Haber

56 saat sürecek kısıtlamada neler serbes...

COVİD-19 AŞILARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMESonraki Haber

COVİD-19 AŞILARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİ...

Başka haber bulunmuyor!