YALAN KUMPAS HABERİN ADRESİ DERVİŞ...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YALAN KUMPAS HABERİN ADRESİ DERVİŞ...
Mersin’de Büyükşehir Belediyesi başkanlığına seçilen Hacı Burhanettin Kocamaz’dan sonra onun ekibi ve takımı ile organize edilen sansasyonelhaber.net sitesi ve sonrasında gazetesi iftira, yalan haber, kasıtlı haber yapmaya devam ediyor. Bu organize ekibin başını ise Kocamaz’ın şahsi avukatları Hüseyin Ozan Çetin, eski özel kalem müdürü olan FETÖ den yargılanan Av.Hüdaverdi Aydoğdu ve Av.Alper Yeşilova çekiyor. Bakmakta oldukları dosyalardan bilgi, belge sızdıran bu üçlü ekip, Derviş Sönmez isimli gazeteciyi adeta tetikçi olarak kullanıyorlar.

Mersin’de Büyükşehir Belediyesi başkanlığına seçilen Hacı Burhanettin Kocamaz’dan sonra onun ekibi ve takımı ile organize edilen VE YAYINA GEÇEN sansasyonelhaber.net sitesi ve sonrasında gazetesi, herkes hakkında iftira, yalan haber, kasıtlı haber yapmaya devam ediyor. Bu organize ekibin başını ise Kocamaz’ın şahsi avukatları Hüseyin Ozan Çetin, eski özel kalem müdürü olan FETÖ den yargılanan Av.Hüdaverdi Aydoğdu ve onların arkadaşı Av.Alper Yeşilova çekiyor. Bakmakta oldukları dosyalardan bilgi, belge sızdıran bu üçlü ekip, Derviş Sönmez isimli gazeteciyi adeta tetikçi olarak kullanıyorlar. Aynı zamanda Kocamaz’ın Avukatlığını da Yeşilova yapıyor. Bu arada Derviş Sönmez'in avukatlığınıda Yeşilova yapıyor. Daha önceleri de Hüseyin Ozan Çetin KOCAMAZ'IN Avukatlığını yapıyordu. Üç Avukatında birbirleri ile çok yakın arkadaş oldukları ve Kocamaz'a çok yakın kişiler oldukları biliniyor. 

7 ASLİYE CEZA DOSYAYI KAPATTI, BENİM İŞİM DEĞİL DEDİ

Mersin'de Bugün çoğunluğu Belediye çalışanı olan ve anlaşmalı paslaşmalı olarak şikâyetçileri ayarlanan 2018/478 esas sayılı dosyanın duruşması vardı. Duruşmaya eski daire başkanı Hüseyin Namlı, Mustafa Yalın, Aşkın Günay katılırken yanlarında gelen yerel türkücü Kadir Somer’in duruşmaya girmesine hâkim taraf değilsin dışarı çık diyerek tepki gösterdi. Daha sonra Gazeteci M.G. nin ifadesini alan hâkim kararını açıkladı. "Bu dosya gereksiz hazırlanmış, lüzumsuz masraf yapılmış. Devlete yazık. Ben araştıracak soruşturacak bir şey göremiyorum. Zaten bu iddianameden ağır cezada da dava açılmış, ben birleştirilsin diye yazdım ağır ceza olumlu yanıt vermedi ama ben birleşsin diyorum. Dava hakaret davası" dedi. İtiraz eden olmadı hâkim davayı orada sonlandırdı. Ağır ceza da açılan dosya önce açıldığı için ve iddianamenin ikiye bölünerek hazırlandığı göz önüne alınarak, davanın hakaret davası olması sebebiyle birleştirmeye karar verdi.

SANSASYONEL HABER’İN YALANI EŞEĞİN PALANI

Duruşmada olmadığı halde belediyecilerden beslenen Gazeteci Derviş Sönmez haberi, her zaman olduğu gibi çarpıtarak sitesinde verdi. Geçmişte bu ve benzeri haberlerini dava edip mahkûm ettirdiğimiz (13. Asliye Ceza Mahkemesi 2017/810 esas ) Derviş Sönmez, iftira atmaya devam ettiği gibi, adil yargılamayı etkileme suçunu da işlemeye devam ediyor. Ayrıca kendiside bu dosyada şikayetçiler arasında yer alıyor. Ortada bir çete yokken, organize olmuş bir ekip yokken, mahkemede böyle bir söylem dahi yokken her fırsatta GİZLİ TANIK TROL ÇETESİ DİYEREK YANLIŞ ALGI YARATMAYA ÇALIŞAN bu TİP, besleme basın örneği Derviş Sönmez, sitesinin medya editörü Deniz Sönmez yine kin ve nefret kusup beslendiği yere hizmetini sadakatle sürdürüyor..

İşte altta yaptığı YALAN- DÜZMECE haberin sitesindeki görüntüsü. Birde bu haberi eşi Deniz Sönmez’e sosyal medya sayfasında paylaşım yaptırıyor...

KÜPÜRLERİNİ YAYINLADIĞIMIZ SAHTE ALGI OLUŞTURMAYA YÖNELİK OLAN KASITLI VE MAKSATLI YAPILAN HABERLERİ OKUDUNUZ.

Diğer taraftan OLAYIN GERÇEĞİNİ AKTARAN duruşmanın tutanağı altta...

Açılan ve mahkemede görülen Dava çete davası değil, organize suç örgütü davası değil, BUNLARIN ZAMAN ZAMAN İDDİA ETTİĞİ GİBİ TROL DAVASI DA DEĞİL, BİR HAKARET DAVASI. Ve Asliye ceza Ağır cezaya görüş soruyor, birleştirelim BU DOSYAYI diyor, ağır ceza olmaz, benim işim değil diye BİRLEŞTİRMEYE muvafakat vermiyor.

Ama buna rağmen asliye ceza bu dava orada görülsün deyip karar veriyor. YARGILAMAYI DURDURUYOR. Okuyun...

Sahtekârlığı, yalancılığı ve utanmazlığı tavan yapan, hemen hemen iftira nitelikle yayınladığı haberlerin çoğuna mahkemelerden erişim engeli çıkan Mersin’li gazeteci Derviş Sönmez, Hacı Burhanettin Kocamaz ve çıkar ekibine hizmet etmeyi başarı ile sürdürüyor. Para ile çıkar ilişkisi ile habercilik yapmayı maharet sanan bu akıl fukarası gazetecinin Mersin de saldırmadığı, karalamadığı, kötülemediği tek bir iş adamı, siyasetçi, bürokrat ve STK önderi kalmadı. Herkes “nasıl bir namussuz bu” diye tepki gösteriyor.

Diğer taraftan Kocamaz’ın gitmesi ile CHP’li belediye başkanı Vahap Seçer’e yanaşmaya çalışan bunun için ise devreye bazı eski solcuları koyan Derviş Sönmez isimli soytarı, Mersin de Protokol Avni lakaplı eski lokantacı şimdiki köşe yazarı Harun Arslan ile el ele vererek Mersin’i karıştırmaya devam ediyor. Çıkarları için her pisliği göz yuman bu ikili kendi aralarında adeta menfaat sözleşmesi imzalamışlar.

İŞİN GARİBİ VE DEVLET YETKİLİLERİNİN ÜZERİNDE DURMASI GEREKEN MESELE İSE, GAZETECİ M.G HAKKINDA ŞİKÂYETÇİLERİN ÇOĞU BELEDİYE FETÖ DOSYASI YARGILANANLARI VE ONLARI O DOSYALARDA SAVUNAN AVUKATLARI.

TAMAMEN BURHANETTİN KOCAMAZ VE EKİBİNİN EL BİRLİĞİ İLE YAPTIĞI ORGANİZASYONLARIN BÜTÜNÜ AÇIKÇA ORTADA...

KİMSE BU GERÇEKLERİ DİKKATE ALMIYOR. ACABA NEDEN?


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KAMUOYUNA DUYURULUR…Önceki Haber

KAMUOYUNA DUYURULUR…

0Sonraki Haber

0

Başka haber bulunmuyor!