Başarır, Basında bazı iftiracı ve haddini bilmez tiplemeler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başarır, Basında bazı iftiracı ve haddini bilmez tiplemeler
Başarır, Basında bazı iftiracı ve haddini bilmez tiplemeler dedi ve yazdı. Av. Ali Mahir Başarır iftiracı, kumpasçı, Büyükşehir Belediyesinden beslemeli sansasyonel haber denen ahlaksız gazetecilere seslendi. Derviş Sönmez isimli tetikçinin Büyükşehir için çalıştığını ve onların kurduğu tezğah ve kumpaslarda basında rol aldığını herkesler biliyor.

Başarır Basında bazı iftiracı ve haddini bilmez tiplemeler dedi ve yazdı. Av. Ali Mahir Başarır iftiracı, kumpasçı, Büyükşehir Belediyesinden beslemeli sansasyonel haber denen ahlaksız gazetecilere seslendi. Derviş Sönmez isimli tetikçinin Büyükşehir için çalıştığını ve onların kurduğu tezğah ve kumpaslarda basında rol aldığını herkesler biliyor.

Sönmez'in hukuki destekçisi ise Belediye fetö dosyasında yargılanan Av. Hüseyin Ozan Çetin ve onun büro ortağı Av. Alper Yeşilova. Diğer taraftan yine FETÖ dosyasında yargılanan Av. Hüdaverdi Aydoğdu. Gerek belediye fetö dosyasının aklanması ve gerekse bu hususta hassas davrananlara atılan iftira ve kurulan kumpasların, oluşturulan algıların mimarlarının bu kişiler olduğu biliniyor. Kendi sayfasından yazdı ve yerden yere vurdu. Av. Ali Mahir Başarır bunları bilir bilmez ama biz onun paylaşımını verirken bunları da hatırlatalım dedik.

İşte o paylaşımı:


İş adamı Timuçin'den ilginç iddiaÖnceki Haber

İş adamı Timuçin'den ilginç iddia

İŞ ADAMI BAŞKANI TİYE ALDISonraki Haber

İŞ ADAMI BAŞKANI TİYE ALDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!