MHP ESKİ İL BAŞKANI AYDEMİR FETÖCÜ KOCAMAZ DEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP ESKİ İL BAŞKANI AYDEMİR FETÖCÜ KOCAMAZ DEDİ
İP ESKİ İL BAŞKANI SERVET KOCA DA MUTLAKA “ONUR,GURUR VE HAYSİYET” VARDIR. DİYEREK BAŞLIK ATTIĞI PAYLAŞIMINDA HACI BURHANETTİN KOCAMAZ'A NELER YAZDI. İŞTE O PAYLAŞIMININ İÇERİĞİ:

İP ESKİ İL BAŞKANI SERVET KOCA DA MUTLAKA “ONUR,GURUR VE HAYSİYET” VARDIR.

19 Şubat 2019 gününden bu yana “Oyun içinde Oyun Oynayan” İP Mersin BŞB başkan adayı Burhanettin Kocamaz bu tarihten bir hafta önce DP,(Demokrat Parti) Tarsus ilçe başkanı ile yaptıkları “Çok gizli Görüşmeyi” tamamen yok sayıp “Aday Olamamasının tek müsebbibi olarak hedef tahtasına koyduğu İP il Başkanı Servet Koca hakkında demediğini bırakmadı.

KUMPAS KURDULAR

Güya İP il başkanı ve görevlendirdiği şahıslar Burhanettin Kocamaz ı satmışlar!
İşin garibi hemen her garabet haline payanda yapmaya çalıştığı MHP Mersin BŞB başkan adayı Sayın Hamit Tuna ya gazetecilerin “B.Kocamaz İyi Partiden aday olur mu” sorusuna , “Zannetmem, Sayın B.Kocamaz Benim cenazem Üç Hilalin altından kalkacaktır” dedi,bu duruma göre İp den aday olmaz” cümlesini “Önceden Hazırlanmış” bir planın kehaneti kabul edip,”Zaten Hamit Tuna da benim için İP den aday olamaz” şeklinde tercüme edip il başkanı Servet Koca nın Hamit Tuna tarafından “Yönlendirdiği” imajı ve algısı oluşturmak dahi sayın Servet Koca için bir ŞEREF VE HAYSİYET meselesi olarak addedilmelidir.

Hatta işi daha da ileriye götürüp 2000 li yıllarda inşaatı yapılıp adı konulan Toroslar daki “Koray Aydın Stadyumuna” gönderme yaparak “Kumpasın” derinliği bir başka seviyeye çıkarılmıştır. Oysa Görevden alınan Servet Koca nın yerine yapılan atama Koray Aydın ın Mersin mihmandarı en büyük destekçisidir. Koray Aydın tarafından yapılan açıklamada da yine Hamit Tuna ve Servet Koca hedefe konulmuş Burhanettin Kocamaz yalanları Koray Aydın cephesinde de rağbet görmüştür.

Sayın Servet Koca büyük ihtimal onurlu,şerefli, haysiyetli bir şahıstır ve partisini, adayını “Satma iddialarına” mutlaka bir cevap verecektir. Hatta vermelidir.

Şu ana kadar hiçbir cevap verilmiş değildir.Bu bir “Kabulleniş” ise kamuoyu ile onu da paylaşmalıdır. Yok, “OYUN KURUCULARININ” ketumiyet yeminine maruz kalmışsa ileriki günlerde “OYUN KURUCULARIN” yeni fitneleri,yeni iftiraları yolda demektir.

Bizim kulağımıza gelen iddialara göre önümüzdeki günlerde sayın Servet Koca nın çıkıp “Tehdit edildim, hayatımla, ailemle tehdit ettiler” şeklinde bir beyanat vereceği iddialarıdır ki, #Cumhurİttifakı adayı sayın Hamit Tuna ve ilçe belediye başkan adaylarımızın bu türden gerizekalılıklara asla ihtiyaçları yoktur. Çünkü Allah ın izniyle ZAFER UFUKTA gözükmektedir.

Daha da ötesi “Bu tehdit” iftirasına hassetten bir “İsim” belirledikleri de kulağımıza gelmiş ancak “Maniplasyonlara” vesile olmamak adına buraya yazmaktan imtina etmişizdir.

EVET DOĞRUDUR
Ortada bir Kumpas vardır ve hatta “Kumpas içinde Kumpas” vardır. Fakat #Cumhurİttifakının hiçbir adayının “Oyuna,kumpasa” ihtiyacı yoktur. İhtiyacı olanlar bellidir.HDP den medet Umanlar,PKK dan yardım almak için siyasi hayatlarında ilk kez “Aşiretler beni destekliyor” yalanına sığınanlar, Kripto FETÖ nün Mersin deki bütün bakiyeleri,Y-CHP ve hepsinden de önemli olan sayın Burhanettin Kocamaz ın oyunlara,kumpaslara ihtiyacı vardır. Dolayısıyla bir yandan “suret-i haktan görünüp” bir yandan fitneye,fesada,nifaka zirve yaptıranların Kumpasa ve oyunlara ihtiyacı vardır.

Başa dönecek olursak, sayın Servet Koca 17 Ekim 2018 tarihinde ,B.Kocamaz henüz İP adayı olmadığı günlerde genel merkezine giderek B.Kocamaz ın adaylığının çok iyi olacağını, onun sayesinde 6-7 ilçenin alınabileceğini söyleyen kişidir. Bu saatte bu şahsa yüklenilen suçlar insanlık onur,şeref ve haysiyetinin kaldırabileceği suçlamalar değildir. Bu manada söyleyeceği pek çok şey vardır ve söyleyip, onurunu,şerefini, haysiyetini korumalıdır. Aksi durumda söz bitmiştir.

Rauf Aydemir 
23 Şubat 2019 
MERSİN


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR: BURHANETTİN KOCAMAZ YALANCIDIR DEDİÖnceki Haber

MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR:...

MERSİN'Lİ İŞ ADAMI HALİT ŞİMŞEK HCİİ DEDİ KOCAMAZ'A GİYDİRDİSonraki Haber

MERSİN'Lİ İŞ ADAMI HALİT ŞİMŞEK HCİİ DED...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!