MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI KUMPAS BUDUR DEDİ VE KOCAMAZ'I YAZDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI KUMPAS BUDUR DEDİ VE KOCAMAZ'I YAZDI
Mersin MHP eski il Başkanı Rauf Aydemir Kumpas budur diyerek, uzun bir yazı kaleme aldı ve bunu sayfasında az önce paylaştı. Altına bir de grafik koydu. Biz MHP oylarını bu halde ona teslim ettik dedi. İşte o ilginç ve ibretlik yazısı...

Mersin MHP eski il Başkanı Rauf Aydemir Kumpas budur diyerek, uzun bir yazı kaleme aldı ve bunu sayfasında az önce paylaştı. Altına bir de grafik koydu. Biz MHP oylarını bu halde ona teslim ettik dedi. Yaptığı paylaşıma ise 30'un üzerinde etkin ismi etiket yaparak paylaştı.

İşte o ilginç ve ibretlik yazısı...

PAYLAŞTIĞI yazının tam metni:

KUMPAS BUDUR.

12 Eylül Darbe sonrası, her kes kendine bir parti bulup MHP ve Ülkücü Milliyetçi hareketi "Yok" saydığı zamanlarda, ayağa kalkan ve "ASLA TÜKENMEYECEĞİZ" imanıyla gece gündüz çalışan, emek veren, alınteri döken, varını yoğunu, maddi manevi bu dava uğruna gözünü kırpmadan feda eden insanların 
2014 yılında "ALTIN TEPSİ" ile Burhanettin Kocamaz a sundukları Mersin'in 5 yıl içerisinde tırpanlanmasıdır KUMPAS, Adeta organize bir şekilde 4. Parti yapılmasıdır KUMPAS. Maddi manevi olarak kendini sivriltirken, Ülkücü Milliyetçi Hareketin emeklerini zayi etmek, MHP nin altını boşaltma,tüketme gayretleridir KUMPAS.
Devlet Bahçeli DÜŞMANLIĞINDA zuhur eden bir halet-i ruhiyenin "MHP yi yok etmek için Liderini yok edeceksin" idefiksliğinde ortaya konulan icraatlardır KUMPAS.
"Benim cenazem 3 Hilalin altından kalkar" diyerek AT, GÜNEŞ,6 OK,FİTNE AĞACININ altında siyaset yapıp,yapmıyormuş gibi davranmaktır KUMPAS.
Hayatında olamadığı Ülkücülüğün üzerinde "25 yıl tepinip" "emekli olabilirim" tevazusundan uzak Ülkücü Milliyetçi Hareketi Zillet İttifakında boğmaya çalışmaktır KUMPAS.
MAĞDURİYET ALGISI yaratmak adına değiştirdiği “OTOBÜSÜN” ilçe başkanını, İl başkanını gözünü kırpmadan “ŞEREFSİZLİKLE” suçlayabilecek kadar gözü dönmüş, bizzat kendi elleri ile kurguladıkları KUMPASI başkalarına yamayıp kendi kendini “DEMOKRASİ CENGAVERİ” ilan etmektir KUMPAS.

Şimdi, İftira ve Kumpasla görevden aldırdıkları İP Akdeniz İlçe Başkanı Abdullah Karayel TEHDİT ALDIKLARINI (Hayatından endişe ediyor) söylüyor ve ekliyor. “Biz 1 gün öncesinden Akif Çiftçi’yi aradık belgeleri getirmelerini istedik. Acele etmeyin, yarın ola hayrola dediler, ertesi günü sabahtan aramaya başladım, geç kalmayalım dedim, ancak Akif Çiftçi telaş etme halledeceğiz dedi.Saat 16.55 de belgeleri gedirdiler. Yetiştiremeyiz dedim, sen götür bir şey olmaz dediler. Götürdüm ancak geç kaldık. O anda Akif Çiftçi yi, Burhanettin Kocamaz bey’i aradım, CEVAP VERMEDİLER. Genel başkan yardımcılarını aradım CEVAP VERMEDİLER ben de tekrar İlçe başkanlığına döndüm. Biz KUMPASTAN ANLAMAYIZ, KUMPAS DİYEN BURHANETTİN BEY’DİR o zaman bu kumpasçıları bulup çıkarmaları lazım. Her taraftan Tehdit alıyoruz. Bizi bu durumdan kurtarmaları lazım.
Diye adeta haykırıyor.
Burhanettin Bey cevap vermiyor.
Akif Çiftçi cevap vermiyor 
Genel Başkan yardımcıları ağızlarını açıp tek kelam etmiyor.
Hepsi bir yana
Geçtiğimiz gün Mersin e gelen İP genel Başkanı Meral Akşener e VİDEO GÖRÜNTÜLERİ ile beraber bütün bilgileri bir dosya halinde verdiklerini ancak buna da bir cevap alamadıklarını söyleyen KUMPAS KURBANI eski İP ilçe başkanı Abdullah Batıyel alenen ve açıkça bir ŞEREF,ONUR VE HAYSİYET mücadelesi veriyor.

O ZAMANLAR 
Biz demiştik ki, "Bu iş tamamen bir kurgudur, tamamen MHP ve Cumhur İttifakına "Kaybettirme gayretinin" ilk operasyonudur" 
O gün bu gün biz iddiamızdan bir adım geriye atmadık. Ancak Burhanettin Kocamaz bu iddialarımıza cevap vereceği yerde bizleri “EYYAMCILIK VE TEVZİRATÇILIKLA suçladı. Her sabah kalkıp, “DEMOKRASİ, İNSANLIK,SEVGİ,SAYGI,HUZUR” gibi algı sözleri ile etrafında kalan bir avuç insanı korumaya ve asıl hedefi olan MERSİN DE MHP VE CUMHUR İTTİFAKINA KAYBETTİRME sorumsuzluğu üzerine siyasetine devam etti ve ediyor.
ANCAK 
Başta Mersin BŞB başkan adayımız Sayın Hamit Tuna dan başlayarak,YSK,İçişleri bakanlığı,adalet bakanlığına kadar uzanan bir "Kumpas sıkalası" oluşturup önüne gelene iftira attı,önüne geleni kendisine ve dahi "Demokrasiye" hançer saplandığını söyleyip gezdi.
Varsa eğer şerefi Burhanettin Bey'in sayın Hamit Tuna ve bizlere okkalı bir özür borcu vardır. Ancak o kibir ve hasedinden naşi özür dilemenin de bir erdem olduğunu unutmuş olabilir ki o zaman da bizlere hukuk yollarına başvurmak kalır. İlahi Adaletin tecellisi ve ahiret gününün hesabı ise cabasıdır.
KUMPAS HACININ TA KENDİSİDİR.
KUMPAS İÇİNDE BULUNDUĞU ZİLLET İTTİFAKIDIR
KUMPAS İŞİ VE AŞI İLE TEHDİT EDİLEN İNSANLARI ZEHİRLEMEKTİR.
KUMPAS SENİ 25 YIL SIRTINDA TAŞIYAN DAVAYA KALLAVİ İHANETTİR.
VESSELAM 
Rauf Aydemir 
29 Mart 2019 
MERSİN

ETİKETLEDİĞİ KİŞİLERİN LİSTESİ AŞAĞIDA...

PAYLAŞTIĞI GRAFİK


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AYDEMİR VE OKTA SORDUÖnceki Haber

AYDEMİR VE OKTA SORDU

İSA GENÇ MERSİN'DEN YAZDI... GÜLTEKİN UYSAL, SEN KİMSİN?Sonraki Haber

İSA GENÇ MERSİN'DEN YAZDI... GÜLTEKİN UY...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!