MHP'Lİ ESKİ İL BAŞKANI, HACIYATMAZ DEDİ ŞİİR YAZDI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP'Lİ ESKİ İL BAŞKANI, HACIYATMAZ DEDİ ŞİİR YAZDI
MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI ÜLKÜCÜ RAUF AYDEMİR HACIYATMAZ DEDİ ŞİİR YAZDI. YAZDIĞI KİŞİ HACI BURHANETTİN KOCAMAZ. ŞU ARALAR SIK SIK PARTİ DEĞİŞTİREN VE MENFAATİ İÇİN KIRK TELDEN TÜRKÜ ÇALAN KOCAMAZ, ARSIZCA KENDİSİNE KARŞI OLAN HERKESİ KUMPASÇI, MENFAATÇİ İLAN EDERKEN HER KESİMDEN KENDİSİNE TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR.

MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI ÜLKÜCÜ RAUF AYDEMİR, HACIYATMAZ DEDİ ŞİİR YAZDI. YAZDIĞI KİŞİ HACI BURHANETTİN KOCAMAZ. ŞU SIRALAR SIK SIK PARTİ DEĞİŞTİREN VE MENFAATİ İÇİN KIRK TELDEN TÜRKÜ ÇALAN KOCAMAZ, ARSIZCA KENDİSİNE KARŞI OLAN HERKESİ KUMPASÇI, MENFAATÇİ İLAN EDERKEN HER KESİMDEN KENDİSİNE TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR.

YEREL SEÇİMLERİN NEREDEYSE SONUNA GELDİK. ANCAK O HIRSI VE İNADI İLE CUMHUR İTTİFAKINA KAYBETTİRMEK İÇİN SERVETLER HARCIYOR. ACABA BU PARALARI NEREDEN BULDU? GEÇMİŞTE BİR ÖĞRETMEN VE BİSİKLETE BENDİĞİ BELİRTİLEN KOCAMAZ'IN GELDİĞİ NOKTA BU. ŞU ANDA TRİLYONLAR İLE OYNUYOR. KAMUOYU VE ESKİ PARTİSİ MHP LİLER SÜREKLİ DİLE GETİROYORLAR. İYİ PARTİNİN ERDEMLİ, YENİŞEHİR, TOROSLAR, TARSUS ADAYLARINI AYLARDIR FİNANSE EDİYOR DİYORLAR. 

ŞİMDİ DEMOKRAT PARTİ ADAYLARINADA  FİNANSAL DESTEK OLDUĞU BELİRTİLEN KOCAMAZ'A, BU PARANIN KAYNAĞI NERESİ, GÜÇ NEREDEN GELİYOR. BUNLARI ARAŞTIRAN SORUŞTURAN MAKAMLAR YOKMU DİYE SESLENİYORLAR.

KENDİSİ HAKKINDA YAZAN ELEŞTİREN OLDU MU, GEREK GAZETECİ GEREK SOSYAL MEDYA KULLANICISI, HEMEN AVUKATLARI ARACILIĞI İLE ŞİKAYET EDİYOR, ETTİĞİ ŞİKAYET JET HIZI İLE MERSİN ADLİYESİNDE İŞLEM GÖRÜP DERHAL O KİŞİLER HAKKINDA HAKARET DAVALARI AÇILIYOR.

GAZETECİLERE KUMPASÇI DERKEN VE ELİNDEKİ GÜÇLE HERKESE ÇAMUR ATARKEN, KENDİSİNE KARŞI OLANLARA TEZĞAHLAR KURARAK YANDAŞLARI İLE BAŞLARINA ÇORAP ÖRÜYOR.

ŞU SIRALAR GİZLİ TANIK HESABI İLE ORTALIĞI VELVELEYE VERİP, SONRA BİR TUZAK VE KUMPAS İLE O İŞİ GAZETECİ GÖKTAŞ'IN BAŞINA ÖRMEYE KALKAN KOCAMAZ VE EKİBİ, GÖKTAŞ KOM TARAFINDAN GÖZALTINA ALINIP SORGULANDIĞI DÖNEMDE KOM DAN SORUMLU OLAN MÜDÜR YARDIMCISINI (BAHTİYAR AYDIN) ŞU ANLARDA GETİRİP İTFAİYE DAİRE BAŞKANI YAPIYOR. AMA BU GERÇEKLER  GÖRMEZDEN GELİNİYOR.

YİNE ŞU AN GÖREVLİ KOM DAN SORUMLU OLAN EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI ÖMER AKPINAR'IN OĞLU BELEDİYE DE İŞE ALINIYOR.

MERSİN DEKİ TUZAKLARI KUMPASLARI KURAN BAŞOYUNCU OLARAK SAHNEDE YERİNİ ALAN BURHANETTİN KOCAMAZ HİÇ UTANMADAN VE SIKILMADAN ŞU ANDA SOKAKTA GEZİP CUMHUR İTTİFAKINA KARŞI BİRDE OY İSTİYOR.

BEN ÜLKÜCÜYÜM, BENİ ÜÇ HİLALLİ BAYRAK İLE GÖMÜN DİYEN KOCAMAZ, NE OLDU İSE BİRDEN BİRE FİKİR DEĞİŞTİRDİ VE ŞİMDİLERDE PARTİ PARTİ GEZİYOR. 

İŞTE BU SIRADA ORTAYA ÇIKAN MHP ESKİ İL BAŞKANI RAUF AYDEMİR DE ALIYOR KALEMİ BAKIN HERKESE AÇIK PROFİL İLE KAMUOYUNA NASIL SESLENİYOR...


SEN BENİMLE UĞRAŞACAĞINA SAYIŞTAY RAPORUNDA YAZILANLAR İLE UĞRAŞÖnceki Haber

SEN BENİMLE UĞRAŞACAĞINA SAYIŞTAY RAPORU...

KADIN ÇALIŞANLARI SÜRGÜN ETTİSonraki Haber

KADIN ÇALIŞANLARI SÜRGÜN ETTİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!