Belediye Başkanları Yargılamaya Başlanıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediye Başkanları Yargılamaya Başlanıyor
BAKIRKÖY GAZETESİNİN HABERİ: FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI ERKAN KARAARSLAN PİYANGOSUNUN İKİNCİ ADRESİ İSTANBUL MU? FETÖ CHP 'NİN BELEDİYELER İMAMI OLDUĞU İDDİA EDİLEN FİRARİ ERKAN KARAASLAN YÜZÜNDEN CHP BELEDİYE BAŞKANLARI YARGILANMAYA BAŞLIYOR.

BAKIRKÖY GAZETESİ'NİN HABERİDİR

FETÖ'nün Belediyeler İmamı firari/sanık (12 İlde aranıyor) Erkan Karaarslan'ın Mersin BŞB'den sonra ikinci davası Aydın BŞB üzerinden açıldı.

16 Sanıklı dava Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek... 

Aydın BŞB dava iddianamesinde yer alan detaylara önümüdeki günlerdeki haberlerimizde yer vereceğiz...

Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı'nın açmış olduğu bu dava çok önemli! 

Bir şekilde ardı arkasına açılacak Erkan Karaarslan davaları için Aydın BŞB davası kapıyı aralamış oldu!

Kuşkusuz Erkan Karaarslan dosyalarının tamamında emekli TBMM danışmanı bürokrat Haldun Haşmet Aysan'ın çok büyük emeği oldu...

Ayrıca; Erkan Karaarslan dosyalarının bugün bu aşamaya kadar gelmesinde en büyük pay, çok bilmiş, lep demeden leblebiyi anlayabilen CHP'li Belediye Başkanlarının olmuştur!

Başta Haşmet Aysan olmak üzere gazeteci Ertan Yıldız'ın, yaklaşık 3.5-4 yıl öncesine dayanan uyarılarına kulaklarını tıkayan bu CHP'li Belediye Başkanlarının, bugün çok tedirgin olduklarını, hatta bu saatten sonra geceleri bile uyuyamadıklarını düşünüyorum!..

Uyduruk uyduruk, düzmece ihaleleri Erkan Karaarslan'ın şirketlerine akıttıkları günlerde keyiflerine diyecek olmayanlara dün olduğu gibi; bugünde söyleyeceğimiz şu dur: Tünelin ucu göründü!

"Bu adamdan uzak durun" diye yazdığımız günlerde; Yerel Yönetimlerden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, twit atıyordu gecenin sabaha döndüğü saatlerde: "Genel Başkanımızın da katıldığı Erkan Karaarslan semineri çok verimli geçti!" (15 Haziran 2014)

14 Haziran 2014 günü CHP Yönetimi Belediye Başkanlarını Eskişehir'de toplamış, Erkan Karaarslan sahnede, CHP'li Belediye Başkanlarına "Belediyelerinizi böyle yöneteceksiniz" semineri veriyordu...

Erkan Karaarslan'ın aklına uyan Belediye Başkanları uzun süredir "bize ne zaman sıra gelecek" diye bekliyordu...

İşin garip olan tarafı, biz olanaklarımız dahilinde bu Belediye Başkanlarını kah yazarak kah e posta göndererek Erkan Karaarslan konusunda uyardıkça, "Vay sen misin uyaran" kıvamında kat be kat saldırılarla karşılığını alıyorduk!

İnternet gazetemiz defalarca siber saldırılara uğruyor, hackleniyor, sosyal medya hesaplarımız ele geçiriliyor, bunlar üzerinden suçlar üretiliyor, sahibinin sesi tetikçi kalemler tarafından iftiralara uğruyor, itibarsızlaştırma kampanyaları uygulanıyordu üzerimizde...

Geçte olsa bugün gerçekler bir bir gün yüzüne çıkıyor artık...

Yazarımız Haldun Haşmet Aysan, Aydın BŞB dava dosyasını sosyal medya hesabından duyururken başlığında şu kelimelere yer vermiş: "KEŞKE HAKLI ÇIKMASAYDIK"

Kaynak: Bakırköy Gazetesi

HABERİN DEVAMI VE İÇERİĞİNDEKİ BELGELER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

link:  http://www.bakirkoygazetesi.com/feto-nun-belediyeler-imami-erkan-karaarslan-piyangosunun-ikinci-adresi-istanbul-mu/5383/


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyükşehir’in ihale feshine tepkiÖnceki Haber

Büyükşehir’in ihale feshine tepki

Sayıştay Denetledi Tespit Etti, Sonuç Ne?Sonraki Haber

Sayıştay Denetledi Tespit Etti, Sonuç Ne...

Başka haber bulunmuyor!