Belediye çalışanları gönüllü seferberliğine katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediye çalışanları gönüllü seferberliğine katıldı
Mezitli Belediyesinin korona virüsüne karşı verdiği mücadelede en büyük gücü olan gönüllülere bu kez belediye çalışanları da katıldı. Virüsün yayılmasına karşı seferberlik başlatan Mezitli Belediyesine, hayırseverlerle birlikte çok sayıda yardım kolisi desteği veren çalışanlar, bu kolilerin hazırlanması için de el birliği yaptı. Aralarında, mimar, mühendis, birim müdürü ve öğretmenlerin de yer aldığı belediye çalışanları, gönüllü olarak gıda maddelerinin paketlenmesi ve kolilerin hazırlanmasına yardım ediyor.

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ GÖNÜLLÜ DESTEĞİ

Mezitli Belediyesi’nin Ana Hizmet Binası’nda bulunan depo kısmında yapılan gıda kolisi hazırlama çalışmalarını ziyaret ederek çalışanlara teşekkür eden Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Mezitlililerin kocaman bir aile olduğunu her zaman söylüyoruz. Corona virüsüne karşı başlattığımız iş birliği de bunun en güzel kanıtı olmaktadır. Salgın süreci başladığından bu yana belediyemiz aralıksız maske ve yardım dağıtma çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaları sürdürürken bizim için en önemli olan şey ise gönüllülerimizin bizlere vermiş olduğu destektir. En büyük gönüllülerimiz de her zaman olduğu gibi çalışanlarımız. Belediyemizi diğer belediyelerden üstün kılan yön makamı ne olursa olsun, belediyemizde müdür, başkan yardımcısı, öğretmen, mühendis, mimar gibi farklı mesleklerden arkadaşlarımız belediyemizin deposuna gelerek paketleme çalışmalarına gönüllü olarak destek oluyorlar” dedi.

VİRÜSE KARŞI BAŞARILI BİR MÜCADELE SÜRDÜRÜYORUZ

Mezitli’nin sergilediği dayanışma ruhu ile korona virüsü ile verilen mücadeleden zaferle çıkacağına inandığını vurgulayan Başkan Tarhan, “Çünkü bu virüs karşısında hiçbir sıfat kalmadı. Hepimiz aynı ve eşit durumdayız. Virüsün kazandırdığı tek artı beklide insanları eşit duruma getirmek oldu. Biz de burada tüm çalışanlar olarak eşitiz. Bugün de gıda ambalajlaması için çalışanlarımız arasında mimar, öğretmen arkadaşımız da var. Başarılı bir mücadele sürdürüyoruz. Gelen talepleri 24 saat içerisinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ama bu gördüğünüz gibi hiç te kolay olmuyor. Ramazan boyunca da bu çalışmalarımız devam edecek. Eğer süreç uzarsa yine programımızı ona göre yapıp aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte bize destek olan tüm vatandaşlarımıza gönüllülerimize özel olarak teşekkür ediyoruz. Bir başka teşekkür de temizlik işçisinden, zabıtasına müdürüne kadar tüm çalışanlarımıza sunmak istiyoruz. Benim görevim değil demeden alçak gönüllülükle katkı sunmaya devam ediyorlar” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
70 BİN GIDA PAKETİ ULAŞTIRDIÖnceki Haber

70 BİN GIDA PAKETİ ULAŞTIRDI

MUSTAFA GÖKTAŞ, HALKI KORONA DOLANDIRICILARINA KARŞI UYARDISonraki Haber

MUSTAFA GÖKTAŞ, HALKI KORONA DOLANDIRICI...

Başka haber bulunmuyor!