Çiçekçiler Kooperatif Başkanı Timuçin’den Büyükşehir’de yolsuzluk iddiası!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çiçekçiler Kooperatif Başkanı Timuçin’den Büyükşehir’de yolsuzluk iddiası!
Çiçekçiler Kooperatif Başkanı AhmetTimuçin, Mersin Büyükşehir belediyesi park bahçeler Daire Başkanlığında yolsuzluk yapıldığı iddiasında bulundu!

Mersin Süs Bitkileri ve Fidancılık üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı Ahmet Timuçin, sosyal medyada yaptığı paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekti.

Başkan Timuçin yaptığı paylaşımlarda; Mersin Büyükşehir Belediyesinin MHP’li Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın, belediye ihalelerinde Mersinli çiçekçi esnafına çağrı yapmamasına vurgu yaparken, Park Bahçeler Daire Başkanlığında da yolsuzluk iddialarında bulundu.

İşte o paylaşımlar:

1-“Arkadaşlar  findikpinarinda   Mersin Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığının yapmış olduğu  istinat  duvarı rezilliği. Burda yolsuzluk vardır. Şimdiye kadar bir açıklama ne daire başkanından nede her sabah facebook  sayfasında haktan hukuktan helal kazançtan  bahseden belediye başkanı Burhanettin Kocamaz  beyden bir açıklama geldi.yalansa beni mahkemeye verin.eger doğruysa gereğini yapın. .”

2-“Günaydın  arkadaşlar  kandiliniz mübarek olsun. Arkadaşlar dünde  belirttiğim gibi  Mersin Büyükşehir Belediye yetkililerine sitem etmiştik. Sayın  Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz  seçim meydanlarında yerel esnafa sahip çıkacağız demişti .bu sözde  kalmış  gibi.2018 yılı alımlarında mersinli esnafları tercih etmemiş  zor durumda olan esnafımız daha zor duruma düşmüştür.kendisini bu uygulamasından dolayı kınıyoruz. Önümüzdeki günlerde MHP Genel merkezine  giderek sayın genel başkanımıza  rahatsizligimizi bildirecegiz.bize  maddi ve manevi destek olacaklarını belirten çok sayıda  teklif gelmiştir. Kendilerine teşekkür ederim. mersinli üreticimiz ler yok sayarak değil bitki almak teklif bile almamıştır. Mersin süs bitkileri üretim ve pazarlama kooperatifi  dilekçeyle başvurarak bizdede teklif alın demesine rağmen teklif alınmamıştır. Seçim meydanlarında mersinli esnafa sahip çıkacağız diyen ve sözde kalan yönetimi kınıyoruz. Önemizdeki günlerde 3 otobüsle Ankarada MHP Genel baskanina sitemimizi bildirecegiz. Sevgiler...”

3-“Sevgili  arkadaşlarım. Mersin Büyükşehir Belediyesi  2018 yılı bitki  alımlarında  mersinli üreticimiz ler yok sayarak değil bitki almak teklif bile almamıştır. Mersin süs bitkileri üretim ve pazarlama kooperatifi  dilekçeyle başvurarak bizdede teklif alın demesine rağmen teklif alınmamıştır. Seçim meydanlarında mersinli esnafa sahip çıkacağız diyen ve sözde kalan yönetimi kınıyoruz. Önemizdeki günlerde 3 otobüsle Ankarada MHP Genel baskanina sitemimizi bildirecegiz. Sevgiler...”

KAYNAK: SONSES TV

LİNK: https://www.sonses.tv/haber/22738/cicekciler-kooperatif-baskani-timucinden-buyuksehirde-yolsuzluk-iddiasi.html


Ödemeler kesenizden mi çıkıyor beyler!Önceki Haber

Ödemeler kesenizden mi çıkıyor beyler!

Büyükşehir’in ihale feshine tepkiSonraki Haber

Büyükşehir’in ihale feshine tepki

Başka haber bulunmuyor!