MAKAM TELEFONLARINI KAPATTIK, CEPTEN BEKLİYORUZ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MAKAM TELEFONLARINI KAPATTIK, CEPTEN BEKLİYORUZ
Kamudaki tasarruf tedbirleri kapsamında Düzce İl Özel İdaresi’nde sabit telefon hatları hizmete kapatıldı. Hizmette aksama olmaması için İl Özel İdaresi, tüm köy muhtarlarına kurum müdürlerinin cep telefonlarının listesini gönderdi.

Hükümetin devreye soktuğu tasarruf tedbirleri, kamuda A’dan Z’ye hissedilmeye başlandı. Düzce’de sadece yeni araç ve bina yatırımları değil sabit telefon hatları bile tedbirlerden nasibini aldı.

Düzce Valiliği koordinasyonunda gereksiz harcama musluklarının kısıldığı kamusal alanlardan olan Düzce İl Özel İdaresi’nde kurumdaki sabit telefon hatların tamamı kapatıldı.

Artık özel idare ile işi olan muhtarlar yetkililere cepten ulaşacak. Tasarruf tedbirlerindeki bu şaşırtan gelişme, köy muhtarlarına yapılan bilgilendirme ile ortaya çıktı.

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Tacettin Kaval, kendisine özel idare tarafından yapılan bilgilendirmeyi tüm köy muhtarları ile paylaştı.

Dernek Başkan Kaval, İl Özel İdaresi’nden gelen ‘Sabit hatlar kapatıldı’ açıklaması sonrası muhtarlara şu bilgilendirme mesajını yolladı:

“Değerli muhtar arkadaşlarım tasarruf tedbirleri dolayısıyla il özel idare kurum telefonları kapatıldığından il özel idare genel sekreteri dahil olmak üzere tüm birim müdürlerinin cep telefonları listede belirtilmiştir. Kendilerine bu telefonlardan ulaşabilirsiniz saygılar ve selamlar.”

Öte yandan İl Özel İdaresi hizmetlerinde bir aksama yaşanmaması için, kurum müdürlerinin cep telefon numaraları liste halinde köy muhtarlarına gönderildi.

KAYNAK: https://www.oncurtv.com/makam-telefonlarini-kapattik-cepten-bekliyoruz 

HER YERDE AYNI HSSASİYET GÖSTERİLMELİ.....


Rusya’dan Avrupa Birliği’ne Türkiye örneğiyle tepkiÖnceki Haber

Rusya’dan Avrupa Birliği’ne Türkiye örne...

Buğday alım fiyatındaki durum üreticiyi bezdirdi!Sonraki Haber

Buğday alım fiyatındaki durum üreticiyi...

Başka haber bulunmuyor!