MHP Mersin eski il başkanı Rauf Aydemir Gazeteciye veryansın etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP Mersin eski il başkanı Rauf Aydemir Gazeteciye veryansın etti
MHP Mersin eski il başkanı Rauf Aydemir Gazeteciye veryansın etti. SANSASYONEL MÜSVEDDESİ “TETİKÇİLİĞİN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ” dedi yazdı. İşte o herkese açık paylaşımı...

SANSASYONEL MÜSVEDDESİ “TETİKÇİLİĞİN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ”

Fitne,fesad,nifak çıkartmakla, fitneye,fesada,nifaka yol göstermek,pimini çekmek arasında zerre miskal fark yoktur. Zat-ı Şahaneleri ve aksırıncaya kadar,tıksırıncaya kadar besleyip büyüttüğü “Şişman Istakoz” adına “Gazete” dedikleri iftira bataklığından akılları sıra MHP Ak Parti arasında “MİLLİ BEKA” adına kurulan Cumhur İttifakını en azından Mersin cihetinde bozmaya,provoke etmeye, “MHP ye Kaybettirme” üzerine kurulu bir adaylığa biraz daha oy toplamaya ve nihayetinde nihai hedefleri olan zillet ittifakının çatı partisi Y-CHP nin adayına kazandırmaya dönük her türlü fitne,fesad ve nifak peşinde olduğu artık kendilerinin dahi gizleyemedikleri bir gerçek olarak bütün Mersin halkı tarafından bilinmektedir.

Komitacılığı meslek haline getiren, gazeteciliğin yüz karası bu müsvedde ve arka planında bulunan senaristlerinin özellikle Yenişehir ,Toroslar ve Gülnar cihetini kendine hedef seçmesi manidardır.
Sebep ve Saikleri bizde saklı olan Yenişehir MHP ilçe başkanı, değerli kardeşimiz Umut Topal üzerinde koparılan fırtına ise bambaşka bir hal almıştır.

Cumhur İttifakının Yenişehir İlçe adayı değerli kardeşimiz Bekir Topçu bey, daha yolun başında MHP ilçe başkanımız Umut Topal kardeşimizin ortaya koyduğu tavır,performans ve ittifaka olan bağlılığını
“SÖZÜ ÖZÜ BİR,FEDAKAR,CEFAKAR,İDEALİST HER KESİN TAKDİRİNİ TOPLAMIŞ BİR DEĞER…YETENEK,ZEKA,AHLAK TİMSALİ BİR ADAM…
ÖLÜM PAHASINA MEMLEKETE HİZMET ETMEK İSTEYEN ONURLU BİR ŞAHSİYET…
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ YENİŞEHİR İLÇE BAŞKANI SAYIN UMUT TOPAL’A DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Sözleriyle özetleyip nokta koyarken, bir etkinlikte sayın Bekir Topçu nun resminin olmayışını “MHP Yenişehir de Ak Partiyi Yuttu” manşet yapmak haysiyetsizlik,şerefsizlik, namussuzluk değilse fitnedir,fesattır,nifaktır.

Zat-ı Şahaneleri her sabah kalkıp sosyal medyaya “Allah bizleri her türlü fitneden,fesattan, nifaktan korusun” dualarına, TETİKÇİ MÜSVEDDESİNİN fitne,fesat ve nifaklarını dahil ediyor mu bilmiyorum, ancak ben onun her sabahki bu duasına AMİN DİYORUM AMİN!

Etrafındaki bütün insanları ,para,mal,mülk, dünyalık ve makam ile terbiye etmeye ve ekseninde tutmaya çalışan Zat-ı Şahaneleri davası,teşkilatı ve lideri noktasında zerre taviz vermeyen MHP Yenişehir İlçe başkanı değerli kardeşimiz Umut Topalı hedefe koyup onun üzerinden Cumhur İttifakına çomak sokmaya çalışıyorsa biz Umut Topal kardeşimizi boşuna sevmemişiz demektir, boşu boşuna Ülküdaşımız,kardaşımız dememişiz.

Zavallılar, Sayın Cumhurbaşkanımız dün Sivas tan seslendi, “Biz 15 Temmuz akşamı, göğsünü tanklara siper edenlerle yürüyeceğiz” Bilge Liderimiz sayın Devlet Bahçeli dün Adana dan Sivas a selam yolladı “Milli beka için sonuna kadar Cumhur İttifakına Bağlı Kalacağız” hal bu iken Cumhur İttifakına bir resim,bir isim “noksanlığı” gösterilerek çomak sokmaya çalışmak olsa olsa SANSASYONEL geri zekalılığında anlam kazanabilir, senaristlerinde bir anlam kazanır.

Zat-ı Şhanelerine ve palazlandırdığı “Şiman Istakozuna” tavsiyemiz şudur. Hani “Demokratça bir yarış olsun,kavgasız gürültüsüz bir seçim yaşayalım” diyordunuz ya, sözünüze sadık kalın aksi taktirde iki yüzlü riyakar provokatörler olarak Mersin tarihinde mutena yerinizi alacaksınız.

Kazanmaya çalışmıyorsunuz..Onu anladık! Ancak “Kaybettirmek” için bari şerefinizi kaybetmeyin.

Rauf Aydemir 
10 Şubat 2019 
MERSİN


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Burak Yılmaz’ın golünden sonra bizim takımÖnceki Haber

Burak Yılmaz’ın golünden sonra bizim tak...

Mimar Abdullah Yılmaz Çevre Bakanına seslendiSonraki Haber

Mimar Abdullah Yılmaz Çevre Bakanına ses...

Başka haber bulunmuyor!