MUSTAFA GÖKTAŞ'DAN ÇEVRE VE DOĞAYA DUYARLI BAŞARILI İŞ ADAMINA ÇETKODER'DEN ÇEVRE BERAATI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MUSTAFA GÖKTAŞ'DAN ÇEVRE VE DOĞAYA DUYARLI BAŞARILI İŞ ADAMINA ÇETKODER'DEN ÇEVRE BERAATI
MERSİN İLİNİN YETİŞTİRDİĞİ DÜRÜSTLÜĞÜ VE SAMİMİYETİ İLE TANINAN İŞ ADAMI SABAHATTİN ÜSTÜN, ANKARA'DA ÖNEMLİ ESERLERE İMZA ATIYOR. YURT GENELİ ÇOK SAYIDA ÇEVRE VE DOĞAYA FAYDALI ÇALIŞMAYA İMZA ATAN ÜSTÜN'E KISA ADI ÇETKODER OLAN YURT GENELİ ÖRGÜTLÜ BULUNAN ÇEVRE VE TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ GENEL MERKEZİNCE ÇEVRE BERAATI VERİLDİ.

ANKARA- ÇETKODER GENEL BAŞKANI MUSTAFA GÖKTAŞ, BU GÜN ANKARA'DA, ÇEVRE BERAATINI TAKDİM ETTİĞİ BAŞARILI VE ÇEVREYE DUYARLI İŞ ADAMI SABAHATTİN ÜSTÜN İLE BİR ARAYA GELDİ. 

GÖKTAŞ, " SİZLER BU DEVLETİN VE VATANIN ENDER SİMALARISINIZ. KARŞILIK GÖZETMEDEN DUYARLI ÇALIŞMALAR YAPAN TOPLUMA FAYDALI İNSANLARSINIZ. SİZİ SADECE İŞ ADAMI KİMLİĞİNİZ İÇİN DEĞİL, BU TOPLUMUN DUYARLI İNSANI OLARAK TAKDİR EDİYORUZ" DEDİ.

ÜSTÜN'E BAŞARILI ÇALIŞMALRININ DEVAMINI DİLERKEN, YAPTIĞI ÇALIŞMALAR NETİCESİ TAKDİRLERİNİ SUNDU. BU ARADA ÇEVRE BERAATINI ALAN İŞ ADAMI SABHATTİN ÜSTÜN İSE: "BÖYLE BİR BELGEYİ ŞAHSIMA UYGUN GÖRMENİZ BENİ DUYGULANDIRDI. ÇEVRE VE DOĞAYA SAHİP ÇIKMAK YAŞAMA SAHİP ÇIKMAKTIR. SİZLERİ TAKDİR İLE İZLİYORUM. İYİKİ VARSINIZ. İYİKİ ÇETKODER VAR VE TOPLUMA KARŞILIKSIZ HİZMET EDENLERİ TALTİF EDİYOR" DEDİ. 


0Önceki Haber

0

0Sonraki Haber

0

Başka haber bulunmuyor!