MUSTAFA GÖKTAŞ'tan MİLLETVEKİLİ ÖZLÜK HAKKI DÜZENLEMESİNE SERT TEPKİ GELDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MUSTAFA GÖKTAŞ'tan MİLLETVEKİLİ ÖZLÜK HAKKI DÜZENLEMESİNE SERT TEPKİ GELDİ
Kısa adı ÇETKODER olan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı İktisatçı Mustafa Göktaş, Milletvekillerinin özlük hakları için yapılan yeni teklife sert tepki verdi.
Ayıptır ya, insan utanır sıkılır biraz!
 
Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş “Bu ülkede yaşayan insanların mali durumları belli. İşçi, memur, esnaf, emekli belli. Buna keza milletvekillerinin şu anki durumu da belli. Bunların durumunda ne eksik ki, bir daha özlük hakları için teklif veriyorlar. Ve iş kendileri olunca da ses çıkarmadan sessiz sedasız oylayıp her zaman olduğu gibi işi bitirmeye çalışıyorlar. Ayıptır ya! İnsan utanır, sıkılır biraz!” dedi.
 
Bu milletin asli evladı açlık içinde kıvranacak siz kebap yapacaksınız
 
Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş,” Sn. TBMM başkanımızın verdiği bu yeni teklif ile TBMM üyeleri, bu üyeliği sona erenler ile dışarıdan atanan bakanların mali, sosyal hak ve yükümlülükleri ile ilgili diğer hususları yeniden düzenlenecekmiş. Allah Allah ne haklar geliyor, ne gibi kıyaklar geliyor, oturun inceleyin. Aldıkları maaş yetmiyor, ayrıcalıklar ve imtiyazlar yetmiyor, biraz daha veriyorlar, biraz daha sunuyorlar. Ayıptır ya! Bu milletin asli evladı olanlar açlık ve açıklık içinde yaşayacaklar. Yokluk ve yoksulluk içinde çile çekecek ömür dolduracaklar, iş bulamayacaklar, aş bulamayacaklar siz KEBAP yapacaksınız (!) Var mı böyle bir haksızlık, hukuksuzluk ve adaletsizlik?!” dedi.
 
Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, ”emekli insanca yaşasın dediğimizde görmezden duymazdan geliyorsunuz. İşçinin özlük hakları düzelsin denince yine aynı. Memura gelince yine aynı... Esnafa gelince artan harç ve zamlarla beli bükülmüş durumda. Küçük esnaf zaten yok oldu. Siz belinizde taşıyacağınız silahtan cebinizde taşıyacağınız pasaporta kadar her şeyi indirimli, beleşinden yaşayacaksınız. Ayıptır ya! Sesimizi duyan yok mu ya! Utanma sıkılma yok mu ya! Her biri birer tüketici durumunda olan emekli, işçi,. Memur, esnaf ve tüm kesimlerimiz adına TBMM de bu işei imza atan ve oylamaya katılıp bu işi yasal hale getirerek lehlerine çevirecek olan herkesi kınadığımızı bildiririz” dedi.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DAHA FAZLA DEMOKRASİ, ÖZGÜRLÜK VE KARDEŞLİKÖnceki Haber

DAHA FAZLA DEMOKRASİ, ÖZGÜRLÜK VE KARDEŞ...

MUSTAFA GÖKTAŞ, EMEKLİ vatandaşların içinde bulunduğu zor şartlara değindiSonraki Haber

MUSTAFA GÖKTAŞ, EMEKLİ vatandaşların içi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!