ÜLKÜCÜ YILDIRAY ÇİÇEK KOCAMAZ'I YAZDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÜLKÜCÜ YILDIRAY ÇİÇEK KOCAMAZ'I YAZDI
ÜLKÜCÜ YILDIRAY ÇİÇEK KOCAMAZ'I YAZDI. MHP'NİN ADAY GÖSTERMEDİĞİ HACI BURHANETTİN KOCAMAZ'A HİTABEN YAZAN, TÜRKGÜN GAZETESİ YAZARI VE DEVLET BAHÇELİ'NİN BASIN DANIŞMANI GAZETECİ YILDIRAY ÇİÇEK BAKIN NELER YAZDI.

ÜLKÜCÜ YILDIRAY ÇİÇEK KOCAMAZ'I YAZDI. MHP'NİN ADAY GÖSTERMEDİĞİ HACI BURHANETTİN KOCAMAZ'A HİTABEN YAZAN, TÜRKGÜN GAZETESİ YAZARI VE DEVLET BAHÇELİ'NİN BASIN DANIŞMANI GAZETECİ YILDIRAY ÇİÇEK BAKIN NELER YAZDI. VE HERKESE AÇIK PROFİL İLE SAYFASINDA PAYLAŞTI. 

İŞTE O PAYLAŞIMIN İÇERİĞİ:

Gün geldi hain ve alçakların 15 Temmuz darbe girişimi oldu. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde FETÖ operasyonu oldu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı, Genel Sekreter, Özel Kalem Müdürü, Mali İşler Daire Başkanı, Personel Şube Müdürü, Kültür Daire Başkanı, Ulaşım Daire Başkanı, Zabıta Daire Başkanı, belediye avukatı kim var kim yok hepsi FETÖ’den gözaltına alınmıştı.

Burhanettin Kocamaz da o gün soluğu MHP Genel Merkezi’nde almıştı. Korkmuştu, beti benzi atmıştı. Soluk alıyordu ama nasıl aldığını bir kendine bir de onu görenlere sorun…

Mersin’de ilginç bir isim daha var.

FETÖ üyesi ve FETÖ’ye finans sağlamak suçlarından Mersin Büyükşehir Belediyesi dosyasından sanık olan ve 13 aydır Hatay T Tipi cezaevinde tutuklu kalan, daha sonra hakkında tutuksuz yargılanma kararı verilen ve tekrar tutuklanma kararı çıktığında firar eden, kamuoyunda FETÖ’nün “Belediyeler İmamı” olarak anılan Erkan Karaarslan’ın varlığı da Mersin’de gölge gibi dolaşmaktadır. Bu kişinin de Mersin Büyükşehir Belediye’sinde Burhanettin Kocamaz’a danışmanlık yapması belki de o korkuların derinleşmesini sağlamıştır.

Yıllardır sinsi sinsi muhaliflik yaptığı halde sürekli aday gösterilen Burhanettin Kocamaz’ın, şimdi tekrar aday yapılmamasının bu ilişkilerle ve FETÖ’nün en çok desteklediği Meral Akşener’le olan ilişkisiyle bir bağı var mı, herkesin elbette bunu sorgulaması lazımdır.

1 Kasım seçimleri sonrası birçok belediye başkanı MHP’yi ele geçirmeye çalışanların tuzağına düşmüştü. Fakat birçoğu bugün tekrar aday gösterilmiştir.

O halde Burhanettin Kocamaz niye aday gösterilmedi?

Bunu en iyi bilen MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’dir ve yeri-zamanı gelince belki bunu açıklayacaktır.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÜLKÜCÜ OĞUZHAN GÜNGÖR KOCAMAZ'A SORDUÖnceki Haber

ÜLKÜCÜ OĞUZHAN GÜNGÖR KOCAMAZ'A SORDU

ÜLKÜCÜ RAUF AYDEMİR CEVABINI VERDİSonraki Haber

ÜLKÜCÜ RAUF AYDEMİR CEVABINI VERDİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!