YALAN OLDU, TALAN OLDU, OLAN MİLLETE OLDU

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YALAN OLDU, TALAN OLDU, OLAN MİLLETE OLDU
Göreve geldiğinde verdiği sözleri yerine getireceğini beyan eden ve her seferinde sözünün eri olduğunu, hiçbir zaman halkı kandırmadığını, yalan söylemediğini, vaatlerini tek tek gerçekleştirdiğini söyleyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı HACI BURHANETTİN KOCAMAZ’ın 2017 yılı içinde Mersin’de yaşanan sel sonrası şehre yapılacak raylı sistemde değişikliğe gidildiğini, Su baskını riski hafif metro yerine havaray yapılması kararını getirdiğini, Proje ile Akdeniz sahili boyunca Türkiye’nin en büyük havaray hattı döşeneceğini söylemiş açıklamıştı.

Göreve geldiğinde HALKA verdiği sözleri yerine getireceğini beyan eden ve her seferinde sözünün eri olduğunu, hiçbir zaman halkı kandırmadığını, yalan söylemediğini, vaatlerini tek tek gerçekleştirdiğini söyleyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı HACI BURHANETTİN KOCAMAZ’ın 2017 yılı içinde Mersin’de yaşanan sel sonrası şehre yapılacak raylı sistemde değişikliğe gidildiğini, Su baskını riski hafif metro yerine havaray yapılması kararını getirdiğini, Proje ile Akdeniz sahili boyunca Türkiye’nin en büyük havaray hattı döşeneceğini söylemiş açıklamıştı.

Aradan yıllar geçti...

Kocamaz’ın büyük bir yalancı ve palavracı olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

MONORAY’DA HAVARAY’DA maval çıktı.

Kocamaz verdiği sözlerin yüzde 80’ini yerine getirmedi.

Geldiği günler halka dürüst ve doğru adam imajı çizen Kocamaz, kapıya levha asmış, “rüşvet bu kapıdan içeri giremez” demişti.

Ama bu sözden sonra meclis üyelerinden bazılarının petrolcü birinden rüşvet aldıkları haberi gündeme düşmüş, kendisi de meclis üyelerini Macit Özcan tesislerinde sorgulayıp yüzleşmişti. Onları istifaya çağırmıştı.

Zaman içinde ise Belediyeye getirip işe başlattığı çok sayıda isim FETÖ gözaltısın uğramış ve çoğu aylarca hapis yatmıştı.

Yine akrabalar torpilli olarak makamlara getirilmiş, Belediyenin başta matbaa işleri olmak üzere çok sayıda reklamasyon işleri yeğen Mustafa Kocamaz’a verilmiş ve bu söylemler yayılmaya başlayınca da bu kez onun işaret ettiği firmalara işler kaydırılmıştı.

Havaray açıklamasının yer aldığı gazete haberi:

https://www.yenisafak.com/gundem/sel-gitti-monoray-geldi-2614404


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MUSTAFA GÖKTAŞ: İSPAT ETMEYEN ŞEREFSİZDİR!Önceki Haber

MUSTAFA GÖKTAŞ: İSPAT ETMEYEN ŞEREFSİZDİ...

AKTAY; “KOCAMAZ’A TEKLİF SUNMADIK”Sonraki Haber

AKTAY; “KOCAMAZ’A TEKLİF SUNMADIK”

Başka haber bulunmuyor!