İbrahim GÜL

İbrahim GÜL

Mail: gultarsus@outlook.com

İçişleri Bakanı Sn Süleyman soylu'ya helal olsun

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu , aslında Türkiye'de kimlerin, hangi ülkenin istihbaratı ile dış güçlerle çalıştığını  , neler yaptığını kendisi biliyordu, ama bunları açıkça ifade edemiyordu, ta ki Ümit özdağ'ın Türkiye'deki Suriyeli mültecileri sabote eden  halkımızı galeyana getirecek sessiz istila adında kısa bir film yaptırıp, bunu ben istedim ben finans ettim demesiyle , İçişleri bakanlığının soruşturma açmasından sonraki çıkan  tartışmalardan sonrasında,

Ümit özdağ'ın ne olduğu ile ilgili Süleyman soylu adeta patladı ve bildiği bazı gerçekleri açıkladı.

İyiki de açıkladı.

Çünkü Türkiye halkı, ülkemizin aleyhine dış güçlerle kimin kimle çalıştığını bilmiyordu, üstelik bu gerçeklere de halkımız inanmakda istemiyordu. 

Halbuki öyle bir zamana geldik ki dış güçlerle işbirliği içerisinde,

Bu ülkede dış güçlerle çalışan insanlardan solcusuda var, sağcıı milliyetci görüneni de  var, dindar görüneni de var.

Bunları bizler  ancak yapmış oldukları icraatlarla görebiliyor veya yakından takip edilip mercek altına alınca bunların ipliği pazara çıkmış oluyor.
Ümit Özdağ'ı herkes  öğretim görevlisi ve siyasi Parti genel başkanı diye biliyordu, ama kendi ağzından istihbaratçı yetiştirdiğini devlet kadrolarına adamlar koyduğunu ve bunlardan bilgi aldığını kendi ağzıyla söylemesi, ayrıca gitmiş olduğu bir medya kanalında o medya kanalının nasıl kullanılıp iktidar aleyhine yayın yaptırıldığı ve medya sahibinin Ümit Özdağ dönerek sizin sayenizde bu  fonlardan faydalanıyoruz itiraf niteliğinde kamera arkası görüntüler ile ortaya çıkması bizleri dehşete düşürdü.

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman soylu'ya helal olsun ki, Ümit Özdağ ile ilgili canlı yayında açıkça bu Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir" dış güçler ile çalışıyor demeseydi, millet hala Ümit Özdağ"ı siyasetçi ve öğretim görevlisi olarak tanıyacaktı .

İçişleri bakanımız Sayın Süleyman soylu ya diyoruz ki iyi ki varsınız.

Sizin sayenizde bu kişilerin gerçek yüzlerinin farkına varabiliyoruz.

Bu dış güçler ile çalışan kişileri açıkça deşifre edip bize tanıttığınızdan dolayı iyi ki varsınız Sayın bakanım, iyi ki bunları deşifre ediyorsunuz diyoruz.

Yüreğinize sağlık .

Merhum Akif'in söylediği gibi

Girmeden tefrika bir millete düşman giremez,

Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.