DEMOKRAT PARTİ MERSİN TOROSLAR MURAT KARAYUMAK'A TESLİM

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DEMOKRAT PARTİ MERSİN TOROSLAR MURAT KARAYUMAK'A TESLİM
DEMOKRAT PARTİ MERSİN TOROSLAR MURAT KARAYUMAK'A TESLİM. Ziratçi olan Murat Karayumak kendi sosyal sayfasında dün yaptığı açıklama ile tüm kamuoyuna durumu bildirip, yapacaklarını ve yol haritasını aktardı. İşte o açıklaması ve beyanları:

Atamayı yapan il Başkanı HÜSEYİN KARAGÖZ, "artık tüm ilçelerimizde yavaş yavaş şekillenme bitmiştir. Kongre sürecine girdik. atamasını yaptığımız kardeşlerime yetki verdim. Hazırlıkları son hızla devam ediyor. Herkes kendi çalışma arkadaşlarını kendisi belirleyecek. O nedenle başkanımızla çalışmak isteyen, yol yürümek isteyen öncelikle kendisini arasın. Başarıları diliyorum" dedi. 

Mersin ili Toroslar ilçesi Demokrat Parti (DP) ilçe başkanlığına atanan MURAT KARAYUMAK İSE;

KAMUOYUNA DUYURULUR

Kıymetli sayfa arkadaşlarım, Değerli Kamuoyu,

Bugün itibari ile DEMOKRAT PARTİ saflaranıda politikaya evet dedim. Demokrat parti Mersin İl Başkanı HÜSEYİN KARAGÖZ ve yönetiminin kısa sürede gösterdiği başarı ve çaba karşısında büyük heyecan duydum. Bu nedenle bana tevdi edilen İLÇE BAŞKANLIĞI görevini onur duyarak, il başkan ve yönetiminin parti tüzüğü gereği yapacak oldukları çalışmalara sıtkı sadakatle bağlı kalarak, kabul etmiş bulunuyorum. Görevlendirme ve atama yazım sayın il başkanımızca tarafıma teblig edildi. Yayınladığım fotoğraf da kanıtı. Bundan böyle DEMOKRAT PARTİ MERSİN İLİ TOROSLAR İLÇESİ ilçe başkanı olarak görev yapacağım. Yeni oluşacak olan yönetimi ve çalışma arkadaşlarımı belirliyorum. Görev almak isteyenlerin başım üstünde yeri vardır. Diğer taraftan Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi ve Anavatan Partisinin devamı olan ve Eski DYP- Eski ANAP birleşmesi ile adı Demokrat Parti olan ulu çınarımızın altına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Kurtuluş reçetesini DEMOKRAT PARTİ YAZACAK.

Yaşasın Demokrat parti.

Yaşasın Gültekin Uysal.

Yaşasın Mersin Demokrat Parti İl Başkan ve yönetimi.

Saygı ve sevgilerimle.

MURAT KARAYUMAK

DEMOKRAT PARTİ MERSİN İLİ TOROSLAR İLÇESİ

İLÇE BAŞKANI

Karayumak'ın sayfa linki: https://www.facebook.com/murat.karayumak.3 

SAYFASININ GÖRÜNTÜSÜ


ELMAS DURMA MERSİN DEMOKRAT PARTİDEÖnceki Haber

ELMAS DURMA MERSİN DEMOKRAT PARTİDE

Mersin Tabip Odası Başkanı Mehmet Antmen yönetimi ile haykırdıSonraki Haber

Mersin Tabip Odası Başkanı Mehmet Antmen...

Başka haber bulunmuyor!