Sandra Hüller ve Ryan Gosling aynı projede: 'Marslı' geliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sandra Hüller ve Ryan Gosling aynı projede: 'Marslı' geliyor
Bir Düşüşün Anatomisi ve İlgi Alanı filmlerindeki performanslarıyla geçen yıla damga vuran Alman oyuncu Sandra Hüller, Ryan Gosling'le aynı projede başrolleri paylaşacak. Rdiley Scott'ın yönettiği 'Marslı' filmi 2026'da gösterime girecek.

Geçtiğimiz yıla damga vuran "The Zone of Interest" ve “Anatomy of a Fall” filmlerindeki performansıyla büyük beğeni toplayan ve ikincisiyle Oscar adaylığı kazanan Sandra Hüller, Amazon MGM Stüdyoları'nın "Project Hail Mary" filminde Ryan Gosling'le başrolleri paylaşmaya hazırlanıyor.

Ridley Scott'ın yönetmen koltuğunda oturacağı projeyi Drew Goddard kaleme alıyor. Film, “Marslı” kitabının da yazarı olan Andy Weir'in aynı adlı romanından uyarlandı.

Filmin konusu şöyle:

Fen bilgisi öğretmeni Ryland Grace'in kendi türünü aynı kaderden kurtarmak için seyahat eden gizemli bir uzaylıyla tanışana kadar, Dünya'yı astronomik bir felaketten kurtarmak için yıldızlararası görevini tamamen tek başına nasıl tamamlayacağını bulması gerekiyor.

RYAN GOSLING UZAY GEMİSİNDE UYANAN BİR ÖĞRETMENİ CANLANDIRACAK

Beyazperde'nin haberine göre, Gosling filmde kim olduğuna ya da oraya nasıl geldiğine dair hiçbir anı olmadan bir uzay gemisinde uyanan ortaokul fen bilgisi öğretmeni Ryland Grace'i canlandıracak.

Filmin görüntü yönetmenliğini Greig Fraser üstlenecek. Senarist Drew Goddard aynı zamanda Goddard Textiles ortağı Sarah Esberg ve Ken Kao ile birlikte yönetici yapımcılık yapacak.

MGM bir süre önce filmin haklarını 3 milyon dolara satın almıştı. Proje IMAX için çekilecek ve 20 Mart 2026'da sinemalarda gösterime girecek. (KÜLTÜR SANAT)


Dünya genelindeki ölüm cezası infazları üçte bir arttıÖnceki Haber

Dünya genelindeki ölüm cezası infazları...

Bayram öncesi otobüs bileti fiyatları, uçak biletini geçtiSonraki Haber

Bayram öncesi otobüs bileti fiyatları, u...

Başka haber bulunmuyor!