Uz.Dr.Yılmaz AKSOY

Uz.Dr.Yılmaz AKSOY

Mail: dryilmazaksoy@yahoo.com.tr

EY TÜRK MİLLETİ UYAN,

Türkiyede neler oluyor?

AZİZ ATATÜRK ; Türk Milletiyle birlikte, yüzbinlerce şehit vererek, Türkiye cumhuriyetini kurdu. İmparotorluk görüntüsünden kurtulmak ve nüfusu saflaştırmak için; Lozan antlaşmasıyla Türkiye de yaşayan Rumlarla , Yunanistan da yaşayan Türkleri değiştirdi.  İstanbul da yaşayan Rumlarla , Batı Trakya da yaşayan Türkler , bu değiştirmenin  dışında tutuldu. Sebebi buralarda yaşayan nüfusun yoğunluk oluşturduğu, Değişimden (MÜBADELEDEN) , iki tarafın  da Çok zarar göreceğiydi. Atatürk  eşsiz ileri görüşlülüğü, ile kurduğu Milli Devletin bekasını sağlamlaştırdı. Emperyalistler  ve onların yerli uşakları (ABD_ İSRAİL, İngiltere; Fransa_ Almanya_ Rusya) Nüfusumuzun bu saflığını bozmak için , Sürekli Ülkemize MÜLTECİ AKININI teşvik ve kanalize ediyorlar.
İşte; Suriyeden gelen 4 buçuk milyon Arabı, Irakdan gelen PKK Militanları ve peşmergeleri,Afganistandan gelen mültecileri  bu bağlamda değerlendirmek gerek. Görünmeyen bir el, Bütün Milli Devletin kazanımlarını tek tek ve alıştıra alıştıra yok ediyor.
Bu Yazıyı yazmamın nedeni; Dün İstanbul da, AKEPE 'nin adayı Bin Ali Yıldırımda, CHP 'nin adayı Ekrem İmamoğlu  da , Yunanistana giden ve gelen Göçmenlerin Yıl dönümünü Kutluyor. Yunanistan için denize güller atıyorlar. Yunanistan 18 adamızı işgal etmedi mi ? Hava sahamızı kapatmadı mı ? Nedir bu yalakalık ve vurdum duymazlık.  Bu misafirperlik değildir. Kimse misafiri evine, vatanına ortak etmez. Gaziantepte bir ata sözü var. 
" DUT AĞACI SUDA DURA DURA OLUR ABANOZ
AZAP EVDE DURA DURA OLUR BABANIZ.  "
EY TÜRK MİLLETİ UYAN,VATANINDA , MİLLİ ve DİNİ BİR NÜFUS BOZULMASINA (KOZMOPOLİTLİĞE ) İZİN VERME.
Saygılarımla...