Ey Milli Eğitimin milli olmayan Atatürk düşmanı şube müdürü....

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ey Milli Eğitimin milli olmayan Atatürk düşmanı şube müdürü....
Atatürkçü Düşünce Derneği Mersin Şube Başkanı Av. Adnan Gündoğdu, Ey Milli Eğitimin "milli "olmayan Atatürk düşmanı şube müdürü.... diyerek yazılı bir açıklama yaptı.

Adı "Milli Eğitim" olan bakanlığın Mersin Şube Müdürlerinden Ertuğrul Yıldız, 10 Kasım'da bazı arkadaşlarının Atatürk'ü yücelten mesajlar yazmasından çok rahatsız olmuş ki bu mesajların İskilipli Atıf Hoca ve İslam âlimlerinin kemiklerini sızlattığını söylemiş.

Ey Milli Eğitimin "milli "olmayan Atatürk düşmanı şube müdürü....

Milli değerlere ve Atatürk'e bu kadar düşmansan ve biraz onurun varsa derhal o görevden istifa eder, ilkel değerlerine uygun bir iş yaparsın. Yok istifa etmem diyorsan "Milli değerlere" saygı duymayı öğreneceksin. İskilipli Atıf hoca gibi Atatürk devrimlerine karşı çıkan ve İstiklal Mahkemelerince mahkûm edilen bir gerici-yobazın kemikleri, biz Atatürkçüler var oldukça sonsuza dek sızlayacak, sızlatacağız. Atatürk ve O'nun bize bıraktığı temel ilkeler ilelebet yol göstericimiz olmaya devam edecek ve senin gibi O'nun kurduğu Çağdaş Cumhuriyetin nimetlerinden yararlanan düşmanları ise böyle her 10 Kasım'da Atatürk'e olan sevgi selinin daha da büyüyerek arttığını gördükçe kahrolacaklar. Unutma Ertuğrul Yıldız, Atatürk yüz yıl önce savunduğun karanlık kişilere yenilmedi. Biz Atatürk'çüler bin yıl Geçse de yenilmeyeceğiz. Atatürk'e yemin olsun ki işgal ettiğin o "Milli" makamı, günü geldiğinde demokratik yoldan, senden geri alacaktır, bu ulusun Atatürk'çü çocukları...

AV.ADNAN GÜNDOĞDU

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ MERSİN ŞUBE BAŞKANI.


HABERANALİZ.NET EKİBİ DİYARBAKIR'DA....Önceki Haber

HABERANALİZ.NET EKİBİ DİYARBAKIR'DA....

MERSİN'İN SEVİLEN SİMALARI BİR ARAYA GELDİSonraki Haber

MERSİN'İN SEVİLEN SİMALARI BİR ARAYA GEL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!