RAUF AYDEMİR: HACCAC ALİMDİ ANCAK ZALİMDİ! O HALE DÜŞME HACI!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
RAUF AYDEMİR: HACCAC ALİMDİ ANCAK ZALİMDİ! O HALE DÜŞME HACI!
RAUF AYDEMİR: HACCAC "ALİMDİ" ANCAK ZALİMDİ! O HALE DÜŞME HACI! DEDİ YAZIP PAYLAŞTI...

HACCAC "ALİMDİ" ANCAK ZALİMDİ! O HALE DÜŞME HACI!

Her "seher vaktinde" insanlara "iyilik,güzellik" dileklerinde bulunup, öğlene doğru "Fitne,fesat ve nifaka" zirve yaptırmak insani,imani,islami ve ahlaki değildir.
Kimse kör değil, kimse sağır değil,kimse akılsız ve şuursuz değildir.
Ancak üzülerek diyorum ki Sayın Burhanettin Kocamaz bütün Mersin halkını, "kör,sağır,akılsız ve şuursuz" zannetmekte hatta bu zannına göre hareket etmektedir.
Kimdir bu "İnsanlıktan nasibini alamamış, şeref ve haysiyetten yoksun Mersin ve Mersinli düşmanları?"
AKLINIZIN ALMADIĞI CÜRETTE 
Bulunanlar,her gün beraber olduğunuz,beraber yiyip içtiğiniz, birbirinizi övüp göklere çıkardığınız insanlar değil mi?
GASPETTİLER 
Diyorsan,kuvvetli delillerin ve belgelerin var demektir. GASP suçtur,günahtır,aşağılık bir ameldir. Bu halde bu gaspçıların hakkından geleceğine ne diye başka cihetlere çamur atıyor, hayatta inanmadığın,hayatta uygulamadığın "DEMOKRASİ BEŞİĞİNDE" sallanıp duruyorsun?
Hukuk,Adalet, demokrasi içerisinde her kes ve kesime eşit çalışır, YSK bir kural koymuş, demiş ki"Şu gün şu saatte başvuru yapmazsanız aday olamazsınız!" 
Ne diye son gün son dakikalara bıraktınız?
Kaldı ki seni çok iyi bilen bir insan olarak, yıllardır hiçkimseye güvenmeden bizzat kendi mihmandarların eşliğinde başvurularını yaptırırken bu sefer neden MİHMANDARLARINI, SİYASİ DANIŞMANLARINI bu işe memur etmedin?
MHP deki adaylık başvurularında hiç kimseye güvenmedin,bizzat ÖZEL OLARAK takip edip yaptırdığın bu işi İP de neden uygulamadın? 
Hacı daha binlerce soru sorabiliriz ve biliriz ki hiçbir tanesine tutarlı bir cevap veremezsin!
SEN YOKSUN DİYE “MERSİN İN ÖNÜ MÜ KESİLDİ,ÖNÜ MÜ AÇILDI!”
İnsan kibir kalesine dönüşünce kendi nefsinin dışında kalanları Ezoterik bir inançla CENTİLE(Ötekiler) sayar ki bu hal imani olmaktan çok uzak bir yaklaşımdır.Mersin 1873 yılından beri belediyedir ve her bir belediye başkanının kendince hizmetleri vardır. Hiç kimse kendi kendini bu denli “Kutup” yerine koymamış gelmişler ve gitmişlerdir.(Hizmeti geçen bütün ölmüşlere Allah rahmet eylesin)
Kubbede hoş bir sada bırakmak, her türlü nefis ve ihtirastan azade insani ve imani bir yaklaşımdır.
Mersin linin “Önü kesilmişse” sen hiç merak etme Hacı, Mersinli “Önünü kesenin” hayatını zindan eder.
Kendi nefsi halini “Toplumsallaştırmaya” çalışmak, kendi siyasi hedeflerini “Kamuya mal etmeye çalışmak” Provokasyon tarihinde çokça görülen bir haldir ki sırıtıyor Hacı vallahi sırıtıyor!

İP İYİ YÖNETİLMİYOR
Hacı kendi halini “demokrasiye saplanan Hançer” olarak göreceğine sana bu hali yaşatan İP genel merkez yöneticilerini sorgula, YSK ya verdikleri belgeleri,yaptıkları yetkilendirmeleri, görevden alma şekillerini araştır ondan sonra konuş. Ezbere konuşuyor,toplumu germeye,milleti bir birine düşürmeye çalışıyorsun. Oysa daha istifa etmeden önce sana defalarca söyledik. Yapma dedik! Yapmaz Dedik! Ama sen ihtiraslarına yenik düştün yaptın ve yaptıklarının bedelini, uğruna yaptıkların sana ağır ödetti.Şimdi kalkıp “Bu işi bedava yapılmaz,bu iş tehdit şantaj veya dünyalık çıkar için yapılmıştır” diyerek SİNTİNENİN DİBİNDEKİLERİ yerden yere vuruyor, o insanlara da “MHP li bir muhatap” arıyorsun. Arama Hacı bulamazsın. Çünkü bizim cihette o ŞEYTANİ OYUNLARA AKLI EREN kimse olmaz. Eğer illede bir şey yapacaksan İP genel başkanını, İP GİK ini sorgula, hatta “İYİ” yönetilemeyen İP in başına geç bakarsın “DEMOKRASİYİ” kurtarır 2023 yılında da Mersin BŞB başkan adayı olursun.
MERSİN İ VE MERSİNLİYİ GERİYORSUN, GERME HACI GÜNAHTIR
“Hayırla” başlayıp,şer ile biten,provokasyon, fitne,fesat,kavga, gürültü dolu yazılar yayınlamaktan vaz geç! Nihayetinde sen de bu şehirde yaşayacak, sende bu şehrin nimetlerinden de, külfetlerinden de payına düşeni alacaksın.
SEN YOKSUN DİYE KORKMA
EMİN ELLERDE OLACAĞINDAN KUŞKU DUYMA
NE YAPARSAN YAP ALLAH IN İZNİ İLE MERSİN MHP NİN OLACAK VE EBEDİYEN KALESİ OLARAK KALACAKTIR.
Etrafında seksen takla atanların hiçbirini yarınlarda yanında bulamayacaksın ve asla unutma Hacı Tabutun dört kolu vardır ve hak vaki olduğunda hepimiz öleceğiz her halükarda dört tane adam gibi adama ihtiyacımız var sakın unutma!
LA GALİBE İLLALLAH

Rauf Aydemir 
26 Şubat 2019 
ANKARA


DE HADİ GİT İŞİNE BE!Önceki Haber

DE HADİ GİT İŞİNE BE!

SEN KİMİ DESTEKLİYORSUN?!Sonraki Haber

SEN KİMİ DESTEKLİYORSUN?!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!