Kumpas kimin başında patlayacak!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kumpas kimin başında patlayacak!
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, bu güne kadar başkanlık yarışından kumpasla kopartıldığını iddia ederken, görevden alınan İYİ parti Akdeniz ilçe başkanı Abdullah Batı, kumpas olayını yalanlayan ciddi açıklamalarda bulundu. 'İkazlarımıza rağmen dosyayı son gün 5 e 5 kala ilçemize getirdiler. Karşı çıkmamıza rağmen bir şey olmaz siz götürün verin dediler' dedi.

Kocamaz ve Akif Çiftçi'nin belediye başkanlık dosyalarının geç verilmesinde sorumlulukları olmadığı halde günah keçisi yapıdıklarını söyleyen Akdeniz İlçe Başkanı ABDULLAH BATI yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

" Görevden alınmamıza neden olan başvuru olayında ASIL SORUMLUSU bizler olmamakla beraber 'Günah Keçisi' gösterildik.

Listenin bize geç verilmesine sebep  olan kişi Akif Çiftçidir. Son Başvuru öncesi günü Akif Çiftçiyi aradım. Listeleri teslim edelim diye. Bana ‘hele bir yarın ola, hayır ola’diyerek, Ertesi ve son güne bırakmıştır. Son günü Çiftçi 'yi iki kez aramama rağmen, 'Bekle dosyayı getirecem' diyerek beni oyalamıştır. Saat 5 e 5 kala il yöneticimiz Orhan Galip(kamera kayıtlarında bellidir) biri Akif Çiftçinin diğeri 1. Sıra adayımız Yılmaz Bekle beyin dosyasıdır. Adliyeye koşa koşa gittim. 5 i 5 geçe Akdeniz ilçe seçim kuruluna geldim. Ama geç kalındığı için dosyayı almadılar. İlçe binasına dönerken Kocamaz ve Akif beyi aradım cevap vermediler. Genel merkez teşkilat sorumlumuzu aradım. Tehditler aldığımızı ve bizleri kumpas kurmakla suçladıklarını ilettim.  Bizlerin kumpas kurmadığımızı söyledim. İlgilenen olmadı. Hatta Genel Başkan Akşener Mersine geldiğinde yazılı bir metni kendisine sundum ama bir yanıt ondan da alamadım.

Bizim bu kumpasla alakamız olmadığını söylememize  rağmen bizimle hiç kimse ilgilenen olmadı bizimde temize çıkmamız için bu kumpas iddiaları açığa çıkartılmalıdır.medi.

Burhanettin bey bizi kumpas diye itham etti. İçimizden vurulduk dedi. Biz kumpas demedik onlar dedi. O zaman bu kumpas ise ortaya çıkartılsın. Biz de temize çıkalım..."

'Kumpas' kelimesini ağzından düşürmeyen Burhannettin Kocamaz'ın ve sırra kadem basan, görevden alınan İYİ parti Mersin il başkanının da bir açıklama yapması bekliniyor.

SONSES TV

L,NK: http://www.sonses.tv/haber/42468/kumpas-kimin-basinda-patlayacak.html?


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KOCAMAZ'IN İKİ ÖNEMLİ DANIŞMANI EMEKLİ OLDUÖnceki Haber

KOCAMAZ'IN İKİ ÖNEMLİ DANIŞMANI EMEKLİ O...

Çattı, Sattı, Attı, Tuttu ve sonunda Allah'a sarıldı (!)Sonraki Haber

Çattı, Sattı, Attı, Tuttu ve sonunda All...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!