İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR’DEN PIRIL PIRIL TUVALETLER

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR’DEN PIRIL PIRIL TUVALETLER
İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta Eyüp sultan olmak üzere çok sayıda yere, aşağıda fotoğraflarını yayınlayacağımız , 5 yıldızlı turistik otelin konforunda, klimalı, içi pırıl pırıl olan sabah akşam hem kadın tarafında hem erkek tarafında birer temizlik işçisi ile bakımı yapılan ve beklenen, insanca, uygarca bir hizmeti halka açık ve ücretsiz olarak sunuyor.

Burası bir tuvalet. Umuma açık. İçinde her şey son derece çağdaş ve uygarca malzemelerden yapılı. Her yer mermer. Lavabolar Hilton banyo cinsi. Suyu sıcak ve soğuk. El kurutma makinesi. Sıvı köpük sabunu. Engelli kardeşlerimiz için ise süper bir düzenleme var. Uydur kaydır değil. Baştan savma değil. Gerçek bir hizmet gerçek bir çalışma. İş olsun diye değil. Çarşı içinde merkezde. Erkek tarafıda kadın tarafı da hem klozet hem eski tip tuvalet var. Her iki taraf da 20 şer kişilik. 

Dileriz bu çalışmayı yerinde inceler, diğer belediyelerde kendi yörelerinde halkımıza kazandırırlar. Hem halkın ihtiyacını görmüş. Toplumsal bir hizmet. Hem iki kişiye iş alanı yaratmış. Üstelik de misler gibi kokuyor. Zerre pislik bulamazsınız. Görevliler sürekli ayakta ve bakım yapıyorlar. İnsan içine girip tuvaletini yapmaya kıyamıyor dersem, yalan olmaz. Görmeniz lazım.


HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK İBARESİNİ DEĞİŞİK DİLDE SEBZELERE YAZMIŞÖnceki Haber

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK İBARESİNİ DEĞİŞ...

SENİ ÇOK ÖZLEDİK BE ALİ!Sonraki Haber

SENİ ÇOK ÖZLEDİK BE ALİ!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!